Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A fekete macska hatása meddig...

A fekete macska hatása meddig tart ha atmegy elotted es mivel lehet semlegesiteni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 01:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Addig tart, ameddig alaposan meg nem szeretgeted a macskát.
2020. aug. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%

Ha fekete macska (TÖKÉLETESEN fekete), megy át előtted (keresztben!) az úton, és te megállás nélkül folytatod az utadat, (tehát keresztezed az ő megtett útját), akkor szerencsét hoz.


Ha ilyenkor (amikor megpillantod), megállsz (akár egy pillanatra is), visszafordulsz, vagy más útvonalat választasz, (hogy kikerüld az ő útvonalát), akkor szerencsétlenség fog érni.


A hatás az esemény bekövetkeztéig tart.

Az első 12 órában a legnagyobb a bekövetkezés valószínűsége, utána fokozatosan csökken, de soha nem múlik el, hetek múlva is bekövetkezhet.


Az azonos hatások (feltéve hogy nem szándékosan kerested a lehetőséget), erősítik egymást.

Viszont az ellentétes hatásoknak nincs egymásra nézve kioltó szerepük.

Olyankor mindkét fajta esemény bekövetkezik.


A hatás semlegesítése szinte lehetetlen.

Erőben vetekszik sajnos egy halálvarázs erejével.

2020. aug. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Addig míg meg nem eteted a macskát, vagy meg nem eszed!
2020. aug. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A volt nőm apja csak annyira volt elmebeteg a fekete macska témától ha az autója előtt elment egy fekete macska inkább visszatolatott és elment egy másik irányba

Nem kis agybaj

2020. aug. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Egy fehér macskával.
2020. aug. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
balról jobbra vagy jobbról balra, az se mindegy ám.
2020. aug. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor ment át előttem fekete macska, sosem lett semmi rossz az életemben, ettől legalábbis nem.

Igaz, nem is torpantam meg soha,de nem a macska miatt :)

Egyébként szeretem a macsekokat, a feketét is. Bár nekem a kutyám volt fekete :)

2020. aug. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Ne lépj a fékre! :)
2020. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
97%

Aki ennyire korlátolt, hogy azt hiszi szintről fuggoen balszerencseje lesz egyhaziállattól, annak otthon sincs? Mert joparszor atmenne előtte 🤣 nekem 5 fekete macskám van. R

Kivanok egy kis értelmet az agyadba és jó szerencsét :)

2020. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Naponta vagy százszor elmegy előttem a fekete macsekom. Meglátni szerncse, különben könnyen belebotlok és esetleg kitöröm a nyakam. Semlegesíteni csak a szagát lehet, sajnos nehezen.
2020. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!