Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lenne valaki a "tanítóm"?

Lenne valaki a "tanítóm"?

Figyelt kérdés
Furcsán hangzik, de egy olyan személyt keresek aki valójában ismeri a spirituális ösvényt, és segítene nekem is megismerni. Komolyan érdekel a dolog.

2020. aug. 8. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
"Kapcsolódó kérdések: Rosszul tanítom neki az ült?" Mélyenszánto megközelités, találo!
2020. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

Milyen spirituális élményre vágysz?

Én tantramesterként tudnék sok újat mutatni csak kevesen vevők/állnak készen rá.

2020. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
34%
Kifejtenéd pontosan mit szeretnél tanulni?
2020. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Tantramester ?!

Felkeltetted az érdeklődésemet...

Férfi vagy nő?

2020. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Férfi vagyok
2020. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szuper :)
2020. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
45%
Ez nem ilyen egyszerű. Mi a célod?
2020. aug. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Ide csak fogyisok járnak. Ha tanítót keresel, olyantól kérj tanácsot, aki olyan szinten van, hogy legalább megél belőle. Telefonálj be egy EZO TV-shez, hogy ajánljon egy tanítót neked
2020. aug. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

mindenki önjelölt tanító...sokan "tanítottak". de ezek csak össze-visza hazudozgatnak s csak fényesítik magukat. előadják h ők mennyire sokat tudnak meg h ők így-úgy fontosak stb.... mégis egyik sem tudott kilépni a testéből s nem értették azokat a dolgokat amelyeket tapasztaltam. valamint sok élményüket máshonnan koppintották s később rátaláltam stb.

valamint semmit sem tanítottak, csak mondom h kizárólag az egójukat csillogtatták. magam jöttem rá mindenre. te is csak így fejlődsz valójában.

ne pazarold az idődet ilyen alakokra. pénzt se dobj ki ez miatt.

csak keress meditációkat, jógákat és infókat a csakrákról s a kundalini kígyóra.

ajánlom a bidzsa mantrákat, más mantrákat és a budhista meditációkat.

2020. aug. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Véleményem szerint ITT hiába keresel!

Tanítvánnyá válás nem önként jelentkezés alapján történik.

Ha méltó vagy rá, mestered megtalál - és nem tanítványává fogad, hanem mestert nevel belőled. Ehhez pillanatnyi fellángolás viszont kevés.

2020. aug. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!