Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan legyek nagyhatalmú Druida?

Hogyan legyek nagyhatalmú Druida?

Figyelt kérdés
Hogyan kéne elkezdeni? Költözzek ki az erdőbe először? Megkéne tanulni az állatok nyelvén is? Tudok majd gyógyítani gondolattal?

2020. aug. 9. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Regisztrálsz World of Warcraftra, letöltöd a játékot és készítesz egy druida karaktert!
2020. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jaruss ***** válasza:
100%
Ez a tudás legjobb ismereteim szerint már elveszett nagyrészt. Töredékei fennmaradtak nem druidák körében. Sajnos ez olyan elképzelés, mint a hogyan legyek Horus papja. Persze össze lehet gyűjteni sok hasonló képességet, és nevezheto valaki magá akár druidának is, csak minek? Mármint mit ér ezt így kimondani, hogy druida vagyok? Ne tápláld az egót, mert sehova nem vezet. Próbálj meg tanulni technikákat, aztán valami majdcsak leszel, de sosem adsz neki nevet.
2020. aug. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A druida része még csak csak, na de a nagyhatalmú?

Nézted az Artúrt?

2020. aug. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem már annyi baromságot olvastam itt hogy már semmi sem tud meglepni de neked sikerült gratulálok :D Gondolattal gyógyítani? Állatok nyelvén beszélni? Esetleg a varázsgombát tudom ajánlani azzal kerülhetsz a legközelebb az élményhez
2020. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez tiszta laza azokhoz képest amik előfordulnak az ezoban....
2020. aug. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Úgy, hogy nagyhatalmú druida leszel.
2020. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!