Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki idézett már angyalt írja...

Aki idézett már angyalt írja már le hogy kell. ? Trollok és szkeptikusok légyszi ne írjanak. Aki csak hülyeségből, szórakozásból idézett az se írjon légyszi. Fontos. 😟 Beszélnem kell valamelyik pozitiv magasabb rendű entitással.

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 12:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
38%
Ne entitások segítségét kérd, magadban kell tisztázni a problémákat és megoldani őket nem elbújni előlük (ha vannak angyalok, akkor ezt ők tudják).
2020. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
18%
Mit szeretnél?
2020. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
0%

Erre én is kíváncsi vagyok.


Jézus 666 te csináltad már?

2020. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
46%

Röviden a sztori. Akkoriban még érzékeltem nem fizikai energiákat. Furcsa dolgokat észleltem, így megnéztem az univerzumba, hogy mi ez. Azt éreztem, hogy valami okkal csinál dolgokat, és ezek a furcsaságok a következményei.

Amikor volt időm meditáltam, és elszálltam. Eszembe jutott ez, és tivább kutattam. Hamarosan kapcsoaltba léptem azzal, ami jelelgetett nekem, aztán pár percen belül kiderült, hogy az első szülött gyermekem őrangyala. A megidézés része annyi volt, hogy megkérdeztem, hogy ide tud-e jönni, vagy van-e épp dolga. Azt vibrálta, hogy semmi konkrét, a gyermekemmel van éppen, de nem kell oda. Megkértem, hogy jöjjön hozzám, és abban a pillanatban a szoba másik végébe teleportált. Utána még vagy 10 percig beszélgettünk.


Szóval ennyi. Angyalt úgy lehet idézni, hogy megszólítod, és ha fizikálisan is létezik, akkor megkéred, hogy jöjjön oda.

De szólíts meg egy magasabb létformában létező testvérünket, az jobb.

2020. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
60%
És hogy szolitod meg?
2020. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Kedves anonim ne is kerdez semmit mert itt csak birkák vannak oszt itt élik ki magukat. Látod en is hiába kerdezek a kutya se tud ertelmesen valaszolni ra.
2020. okt. 3. 16:15
 7/37 anonim ***** válasza:
16%
Mi a baj Red Vixen válaszával?
2020. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Azt hiszi ő a legokosabb a foldon és ketelkedik a multamban erted? Jobban tudja mi hogy volt e mesterem én saját magam💁‍♀️
2020. okt. 3. 17:06
 9/37 A kérdező kommentje:
Mint én saját magam
2020. okt. 3. 17:06
 10/37 anonim ***** válasza:
82%
Megnyugtatlak, bárkivel is beszélsz, az nálad magasabb rendű lesz :D
2020. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!