Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha nagyon erősen hiszek a...

Ha nagyon erősen hiszek a varázslatban, akkor tényleg működésbe lép, ugye?

Figyelt kérdés

Egy ideje teljesen biztos vagyok abban, hogy varázslat létezik. Azóta sokkal másabb az életem.

Az én elméletem szerint a varázslat ott lapul mindenben és mindenkiben, de csak akkor "fejti ki hatását", ha IGAZÁN hiszel benne. Én így érzem.

Ti mit gondoltok erről a témáról?


2010. aug. 10. 19:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
ajánlom a varázstan című könyvet.abban vannak merlin titkai
2010. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%

XDDDDD hülye vagy XDDDDDD XDDD értsed má meg DE TÉNYLEG NEM VÁGOD

Te egy 9 éves idegesítos kotcsog lehetsz látom tart még a nyári szunet!Te beszélsz a varázslatról fingod sincsen hogy mi az csak úgy teszel mintha tudnád!

-Te akarsz itt kikezdeni velem? Forog a szemed, mint a reklámmacskának, mi? Neked is vonalzóval rajzolták az agyhullámaidat!

Az ész nem minden. A te esetedben például semmi.

Olyan hülye vagy, hogy a tévére ülsz és a kanapét bámulod róla


Aztán csak óvatosan hazafelé a sárgaköves úton,vigyázz a sárkányokal meg a varázslással :D

2010. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok, szépen bemutatkoztál. ;)
2010. aug. 13. 17:16
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs varázslat. Ez is olyan kitalált dolog. Ha olyat észlelsz vagy úgy érzed, hogy mégis van, akkor azt mással lehet magyarázni. Egyszer mikor kicsi voltam próbáltam varázsolni, nagyon koncentráltam és fel akartam emelni egy ceruzát. Háttt a fejem nagyon megfájdult, de a tárgy nem akart repülni. Ne vedd rossz néven azért.:D A tudomány most már túl fejlett ahhoz, hogy ne talált volna valami bizonyítékot. Nem talált, mert nincs.

Ha azonban létezik akkor, biztos nem olyan, mint a Harry Potterben vagy a Bűbájos boszikban. Mindenkinek ott lappang a szívében ezért érzünk, bánkódunk, bűntudatunk van. Ez azonban nem hat ki az életünkre. Biztos nem fogunk tudni repülni meg tárgyakat emelgetni. Ennyit írok erről a témáról.:D Gondolom nem úgy értetted ezt a kérdést, hogy varázserő meg ilyesmi. Hanem szerelem, születés, élet.......

2010. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, többek közt. :)
2010. aug. 14. 17:31
 16/16 anonim válasza:
ha úgy értetted ahogy az előző mondta hogy " szerelem, születés, élet..." akor egyértelmű hogy létezik... mindenki tudja hogy van szerelem pl. és ezek a dolgok működnek egyfolytában.
2010. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!