Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A fenevad/antikrisztus nem...

A fenevad/antikrisztus nem egy szemely?

Figyelt kérdés
Inkabb magat a new world ordert lehetne a fenevadnak nevezni?

2020. dec. 11. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem! Szerintem a fenevad valami politikai hatalmasságokról szól! Nem egyetlen személy.
2020. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grimfox ***** válasza:
59%
Az antikrisztus, és a fenevad két külön személy a jelenések könyvében. A new world order inkább hasonlít arra, ami a jelenések könyvében úgy van megfogalmazva, hogy megadatik neki a hatalom a népek fölött. Az igazság viszont az, hogy még a keresztények közül sem mindenki hisz a jelenések könyvében leírtakban.
2020. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Goku Son ***** válasza:
de Lehetne 1 szemely vagy több is , valójában mi egy marixban élünk addig amíg felnem ébredsz barátom és át nem látod,várlak majd ezen az oldalon ha azt mondom satanista vagyok mi jut az eszedbe? ember áldozat,ember gyülölet áldozás sátán a ggonosz haha:) nekem ez jut az eszembe , valojaban nezzuk a ortenelmet mindiga gyozte irányit ,irják a trténelmet ahogy kényuk szabja léynegtelen igaz vagy hami s, neki kell hogy kedvezzen ez az alapszabaly ,hogy lehet hogy valaki vagy egy csoport irányítsa a viláogt vagy torekedjen arra és a befolyyas egyre csak nő nő és nő ...hogy lehet egy társaság annyira okos pl középkorban az arisztokraták hogy megvezesse ugy az egész népet hogy az csak csuda mert meglehetett, de nem annyira mint most , hogy lehet valaki annyira valakik annyira okosan hogy több millio ember vezessen é azok közül egyiksem olyan okos hogy ezt meg tegye? a talmudot olvasd el baratom, valaki irányitani akar , de ki lehet az valakik oket is irányitották hiszen nem lehetnek annyira okosak az ókorban őskorban ha gen akkor a tudomany megint csak hazudik de akkora külöbség lenne az akkor élő emberek közti inteligencia ???? az óriási Nem hinném ők is olyaanok mint mi még megvezetebbek mert őket irányítjak de okaltaluk minket "márakit" ...Ez egy dupla átverés nem veszed eészre mindehol assa tudod már miaz igaz fejlett kór civilizácio oles haboru vnnak mai napi pénz miatt akkor mirol beszélünmk ELAKARNAK MINKET NYOMNI EGY FEJLETTEB FAJ ami azt hazudta nekunk mint a kereszténység bűnos akit a kundalini felébreszti tudja valaki miaz? egész keleten jó van csak róla átírták az ősi iratokat azt tanuljuk igazi elrejte égetve akkor miben hidjuknk?Jézusban aki megszabadit? igen de tokmindeggy miben hiszel univerzum vagy satan az a lényeg ha az a szemely aki te ismersz valamiylen istenne az neke megnyugvást és önbecsülést ad és nem ő vált emeg téged mertbűnös vagy örökké és így maadat szinte a romba tiporva és ...Akkor ha nem ilyen a te istened akkoigaz, KONGNITIV DISSZONANCIÁJA VAN MINDEN EMBERNEK mert azt hidzi tévedtek pedig csdak az eszme éni bele esetem addig amig meg nem értettem zavart voltma akkor ki Jézus Sátán Nos sátán és jézus vagy isten vagy az univerzm egy ugyanaz, satan vefeketitették kitalált írással már a történelem óta , ár a kereszténység eéőtt voltak osvallasok igaiak , persze balvanyok i meg oylanok mink a os magyar vallas, Tehát akkor létezik Jézus igen o a hamis foldon kivuli aki a lekkkede t akarja rabszolágvá tenni és a hamis jeruzsálembe vezetni megvált holott nincs mitől nem vagy bűnos...b ..a..s..z..ki...!!!én te se, ha te igen én nem :) , mindenki célja az iste i lét elérése önmegvilágosodás és önmeg váltás az nagy budha mindenki legnyagobb ellssége önmaga tehét nincs ezektol félni valonk ha te jézust ugy ismerted mint én akihez az igazi teeto szolt mert nem az egyhazben kerestem jezust és dogmaiban hanem egy olyan lénmyt kerestem jezusban aki szeret és elveszi a buntudatomat buzdit hogy é is vagyokk , nem megvalt ez a hamis isteni foldonkivuli faj elekarja hitetni nem akarok matrixot csak hidj bamiben az a lenyeg hogy az általad megismert jezus vagy sátán isten ugyanaz ha nem ugy ismered mint aki nem alazatra tanit hanem bunossegre mert akkor eltevettel baratom az antikrriszus nevezi a rossz foldonkivuli faj a jo foldonkivuli fajt vagy az igazi istent így ha szivedet koveted étlátod melyik lesz az igezi tehát anti krisztus is lehet átverés vagy dupka fagyi vigyázatok barátaim az egész lehet egy átverés ezis vagy másis de az biztos nekunk rosszat akarnak ut van az igazsag azt magadban megtalalod !!!!Az nm atveres,,,A valaszom röviden igen lehet 1 szemely is
2020. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A jelenések könyve két fenevadról ír, abból az elsőt nevezik Antikrisztusnak
2020. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!