Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Wiccák 30 felett, vagytok még...

Wiccák 30 felett, vagytok még valahol aktívak, egyedül esetleg covenben, esetleg Berkano, KWHE környékén?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, milyen jó kis közösség volt az egy jó 15 évig, mostanára mintha teljesen megszűnt volna, mi ennek az oka?


Miért nincs érdeklődés?


Volna esetleg kedve valakiknek újra aktívvá lenni?

Gondolok főleg olyanokra, akik az eredeti tagságot is ismerték, de nem muszáj, a lényeg a cselekedni akarás.


Mindenki üdvözlök, aki tudja még, hogy miről van szó. :-)



#pap #ezotéria #boszorkány #mágia #Wicca #koven #papnő #zöldboszorkányság #KWHE #berkano
2018. ápr. 16. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
En sajnos 30 alatt vagyok, pedig erdekelne hogy mukodik ez
2018. ápr. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az nem baj, ha 30 alatt vagy, ez csak egy viszonyítási pont, mert akik a KWHE tagjai voltak, azok nagyjából 30-40 között vannak ma.


Teljesen kezdő vagy, 1.válasz?

2018. ápr. 17. 02:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen, olvasgattam már róla, de nem tudom eldönteni, hogy amiket az interneten találok oldalakat az melyik mennyire helytálló. Szóval igy elég nehéz.
2018. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Régebben szerettem olvasgatni az oldalukon,annak ellenére,hogy nem vagyok wicca rengeteg jóarc volt ott és hasznos infó...valóban jól eltűntek.

A Facen is próbáltad elérni őket?Alig van valami aktivitás,de úgy látom az idei tábor és események azért ki vannak posztolva.Van egy külön csoportjuk is,írj nekik,hátha..

2018. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes még mindig a face-n van! Honnan tudod, hogy kancsal ha nem is láttad te majom? "Hallottam róla, meséltek nekem" -Ez nem tény! Fikció! "

-Én utánanéztem neki, hogy valósképet alakíthassak ki magamnak róla! A facebookon szerintem nézzen rá aki a téma iránt érdeklődőik és alakítson ki mindenki saját véleményt róla! Szerintem kivételes férfi! A majom hölgy pedig törölve lett, több, mint elgonodolkoztató!

2020. okt. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem találtam már a csoportját de az oldala tele van ingyen mágiákkal! Sokat segít teljesen ingyen és nyírják is a kóklerek miatta :)
2022. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!