Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van erre valamilyen varázslat?

Van erre valamilyen varázslat?

Figyelt kérdés
Ha két ember szereti egymást de nem lehetnek együtt (egyéb akadályok miatt) szóval h együtt legyenek ezen akadályok eltuntetesere van e valami mágia.

2020. dec. 30. 19:04
 1/7 Grimfox ***** válasza:
92%
Az akadálytól függően lehetséges. Mindaddig, amíg nem a két érintett félre van hatással a művelet, hanem az akadályozó tényezőre, addig lehet próbálkozni. Ha az akadályozó tényező az egyik fél hozzáállásából, vagy bármilyen fizikai, vagy szellemi tulajdonságból ered, akkor nem tanácsos még megpróbálni sem.
2020. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen csak az akadály a gond. És esetleg le tudnád írni a menetét hogyan kell csinálni?
2020. dec. 30. 19:36
 3/7 Grimfox ***** válasza:
100%
Mivel nem tudom mi az akadály, nem tudom, mit lehet vele kezdeni. Nincs ilyen "univerzális akadályeltávolító" dolog. Helyzetre szabott műveletek vannak.
2020. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő külföldön van én, én nem tudok kimenni ő nem fog tudni még pár évig hazajonni. Igazából a legfobb gond az anyagiak.
2020. dec. 30. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
legyél wizard vagy sorcerer és 13 szintü :)
2020. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Grimfox ***** válasza:
100%

Az anyagiakon nem tudsz változtatni, legalább is mágikus eszközökkel nem. Ez például egy olyan helyzet, ami kétféle módon oldódhat meg. Ha valóban kölcsönösek és erősek az érzéseitek, akkor azt a pár évet távkapcsolatban töltitek, vagy ha nem elég erősek az érzéseitek, akkor egyikőtök, vagy mindkettőtök lemond a dologról. Persze még ott a lehetőség is, hogy elkötelezed magad amellett, hogy utánamész külföldre, és olyan munkát keresel, amivel megspórolhatod a kiköltözés költségeit.

Az anyagi helyzeteden nem változtat a mágia, a távolság problémáját sem oldja meg. Viszont olyan módszerek vannak, amikkel megerősítheted az akaratodat, és a képességeidet, hogy elérj egy célt a saját erődből. Tisztes munkával is össze tudsz szedni annyi pénzt akár egy év alatt is, amivel már meg tudod oldani a kiköltözést. Hogy ott képes leszel e munkát találni, mint külföldi, és ezzel a kintmaradást biztosítani, az már egy újabb kérdés.

2020. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy varázslat. Ha valamit szeretnél azért tenned kell és nem azt kell várni hogy a sültgalamb a szádba repüljön. Ha tényleg fontos neked ez a kapcsolat akkor teszel érte és nem mesekönyvekből olvasott hülyeségekkel áltatod magad
2020. dec. 31. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!