Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vérmágia? Többi lennt!

Vérmágia? Többi lennt!

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, a vér elvileg képes megkötni a lelket (pl. ha festmény készítek vagy falat festek stb)..

Milyen következményei lehetnek egy ilyen dolognak?



2021. jan. 3. 20:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
A vér nem köti meg a lelket. Ha festeni akarsz vele (bármit) számolj vele,hogy egy idő után megbarnul ill. megfeketedik. A falról macerás leszedni,ha már nem tetszik -hidrogén peroxiddal lehet eltávolitani.
2021. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
60%
Az első úgy látszik nem vette le a kérdést :D heyy ez ezo kategoria
2021. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
2: terelhetem értelmes irányba a diskurzust ... amúgy a vérgámia szó konkrétan nem létezik:) igy nehéz lenne róla beszélni
2021. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Grimfox ***** válasza:
100%

A vér nem köti meg a lelket. Viszont életerőt, és az életerő egyéni jellege miatt az illetőre vonatkozó információkat hordoz. Alapvetően rossz ötlet vért használni mágiához, főleg a sajátodat, mert olyan dolgokat vonz, amiket nem szeretnél a közeledben tudni. Más élőlények vérté használni meg nem feltétlen egy etikus dolog. És szintén olyan dolgokat vonz, amiket nem akarsz magad körül.

Az említett életerő nem marad meg a vérben sokáig, csak amíg az friss, "élő".

2021. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megyek inkább aludni, mert még elhinnétek, amit írok és komoly következménye lenne....
2021. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jajj ne!

Jézus 666, kérlek okíts minket!


Jó magam nem sokat tudok a vérmágiáról,

habár egyszer amikor a gyertyamba véstem megcsúszott a kezem és megdöftem a tenyerem a kisujjam alatt! Szerencsére nem volt mély, viszont spriccelt, nagyon vérzett és a gyertya is olyan lett, bele ment a szimbólumba. Leraktam és gyors mentem ellátni a kezem. Aztán a gyertyát beleraktam sósvízbe, imádkoztam és inkább elraktam holnapra.

A vért nem bírtam a szimbólumból kimosni ezért újra kivéstem. Csak annyit tudok, hogy jobb magam nem “hozzáadni” még a szerencsehozó varázslatokhoz se.

És óvatosan farigcsáljatok! ^^”

2021. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Èn ismerek egy règis règi Vèrmágiát, ami megköti a szerelmet!
2021. jan. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Angel3000, megosztod velünk?
2021. jan. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Angel3000 ***** válasza:
Sajnos nem tehetem, kötelez a titoktartás!
2021. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Angel3000!


Állj át a sötét oldalra, és áruld el! 😈

2021. jan. 11. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!