Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés vérmágiával....

Szerelmi kötés vérmágiával. Próbálta már valaki? Sikerült így valakinek vissza szerezni a párját?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 11:30
 1/8 anonim válasza:
53%
Nekem sikerült!
2018. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
És ezek a mélysötétek is szavazati joggal rendelkeznek. :-(
2018. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
48%

?XD

Épp most olvastam rád egy varázslatot, hogy soha ne sikerüljön teherbe esned. Nem kell, hogy egy ilyen hulladék szaporodjon.

2018. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Visszaszerzés nagyon nehéz, azt kellő gyakorlat nélkül nem tudod megcsinálni.

Azt viszont elérheted, hogy (volt) párod ne kössön ki másnál,.

Ehhez nem sok vérére van szükséged, de az a kevés a szivéből kell származzon, konyhakéssel megcsapolva.


Azután soha nem fog mással hetyegni!

2018. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 VPeter90 ***** válasza:
77%

Amikor a kérdést olvastam 1 olyan oltás fogalmazódott meg bennem amit inkább le se írok. Betudom annak hogy nem ismered a vérmágia igazi mivoltát és erejét. Bármit is teszel soha, és ismétlem SOHA ne próbálj vérmágiával kötést csinálni. Nem csak szerelmit. Semmilyent se. A vérmágia a saját és mások életével való kegyetlen "játék". A használata hatalmas koncentrációt igényel és ha nem sikerül, noss. Nem mondom meg mi lessz akkor de hidd el. 1 közeledben történő haláleset ami mélyen megvisel, a legjobb amire számíthatsz. Most akkor képzeld el a rosszabbakat.

Nem írom le hol szereztem tapasztalatokat ezzel kapcsolatban mert még azt hinnéd viccelek vagy trollkodok. Pedig eszem ágában sincs.

Vannak ugyan véren alapuló lélekláncok amiket kialakíthatsz de ez nem az ősmagyarok által kötött "vérszerződés" vagy a "csepegtessünk vérünkből 1 borospohárba és örökké barátok leszünk" fajta. EZ inkább 1 kínzó/kínzott viszonyt kialakító negatív "szerződés" ami a dominanciádon és az erődön alapszik és azért jön létre hogy terrorba taszítsd a kínzott felet.

Mint mondtam ez elég magas szint. Ebbe így hirtelen én sem mernék belevágni előkészületek és a szükséges idézések nélkül.

2018. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem próbáltam, de tudom, hogy lehetséges.

És mindennek meg van a böjtje.

Az akaratod mágiával rá erőltetni egy másik emberre, annak ellenére, hogy szabad akarattal rendelkezik...

Te tudod.

2018. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Sikerul hidd el
2018. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

"Élet iskolája"? Vagy ez mi?!

De tényleg, aki ilyen kérdéseket feltesz az hogyan tanult meg egyáltalán írni meg olvasni?!

2018. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!