Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Használt tárgyak pl ékszer...

Használt tárgyak pl ékszer hordozhatnak magukban bizonyos energiát?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy szerencsét vagy szerencsétlenséget okoz?
2021. jan. 29. 19:36
 1/7 Grimfox ***** válasza:
Igen. A pszichometria az ilyen "energia" érzékeléséről szól. Egyes ilyen tárgyak valóban képesek befolyásolni az ember hangulatát, gondolatait, viselkedését, ritkán akár még az egészségét is.
2021. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen hordozhatnak energiát, nem is keveset.

Tipikus erőtárgyak mint a kivégzésre használt kard, mindig is a mágikus hatalom szimbóluma volt.

felbecsülhetetlen értéke volt egy ilyen tárgynak.

Amihez véráldozati energia társult, ami szenvedéssel járt, mágikus rituáléban nem lehetett kifejezni az értékét.

2021. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Grimfox ***** válasza:
Vagy pl a Blue Hope gyémánt.
2021. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A negatív energiáktól meg lehet tisztitani nem?
2021. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Grimfox ***** válasza:
A legtöbb esetben igen, de vannak tárgyak, amiket nem igazán. Van, hogy csak a tárgy pusztulása szünteti meg a káros hatását.
2021. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Anyukám talált egy gyűrűt a temetőben hiába kereste a gazdáját nem jelentkezett érte senki de neki nem tetszett. Amikor én megláttam bele szerettem. Mintha az isten is azt akarná hogy én viseljem. Tökéletesen illik a gyűrűs ujjamra egyszerű de régies kidolgozású és van benne egy csodaszép kék kő aminek igazából nézőpont kérdése hogy milyen a színe de a kék és a szürke között váltakozik. Mióta hordom jó érzés tölt el ha rá nézek ha rá gondolok. Mióta nálam van nem álmodok rosszat. Ez hogy lehetséges?
2021. jan. 31. 17:01
 7/7 Grimfox ***** válasza:
Többrétegű hatással. Egyfelől tetszik az ékszer, ezért örömmel gondolsz a birtoklására. Másodszor a kő kék benne, ami csillapító, nyugtató hatással van az idegrendszerre. Általában ezüstbe szoktak kék követ foglalni, nem tudom a te gyűrűd ezüst e, vagy fehérarany. Ha régies, valószínűbb az ezüst. Ritkán láttam kék követ aranyban. A kőnek nem csak a színe lehet hatásos, hanem maga a kő és a fém is(a nemesfémeket is úgy kezelik, mint az ásványokat, kristályokat). Harmadszor pedig a korábbi gazdája valószínűleg egy nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb személy lehetett, akiről nem vett fel az ékszer káros dolgokat. Mondjuk aki elvesztette a temetőben, valószínűleg sajnálja, de ha nem jelentkezik érte, nehéz visszaszolgáltatni. Nagyon-nagyon pici a valószínűsége, de az is megeshet, hogy amulett, vagy talizmán volt az ékszer, felruházva egy bizonyos hatással. De ennek tényleg nagyon csekély az esélye.
2021. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!