Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valamit elronttattam ? asztrál...

Valamit elronttattam ? asztrális utazásom során

Figyelt kérdés

Úgy történt hogy lágyan felkeltem felkapcsoltam a villanyt majd elmentem wc re majd visszajövet döbbenten tapasztalom hogy a testem nem fekszik az ágyon sőt nincs is ott Hát elég rendesen levert a víz.

Majd valamilyért lefele néztem és megkönnyebbülve tapasztalom hogy a FENE egye meg rajtam hagytam a testem mi a fenét rontottam el?


2021. febr. 10. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Asztrális utazásodkor miért pont a WC-t keresed fel?

"lágyan felkeltem" Legközelebbi asztrális utazásodkor keményen kelj fel, hogy ne a WC-be legyen első utad.

2021. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Múltkor én is utaztam egy asztrálisat. Kiszálltam a testemből, beakartam menni egy múzeumba, ha már covid miatt nem vihetem magammal a testem. Hát nem kizavarták a lelkemet is?? Nagyon durva, hogy már a lelkem sem teheti be a lábát sehova.
2021. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sokféle sík van. van h nem látod a testedet.

ha a hangod vibrálós akkor vagy a legközelebb a legmagasabb szférában. ha ugyanolyan a hangod akkor még csak alacsonyabban.

volt h más cuccokat láttam az asztrálsíkon a szobámban.

van h bizonyos segitő lények rejtik el a tested látványát az adott síkon ahol kivetultél h ne menjen bele más energia vagy más negativ lény.


ha kiléptél s vissza mész a testedbe akkor ha mondjuk bele ment valami a testedbe akkor igy tudod megállapitani;

rossz közerzet, rossz gyomor, napokig tarto éhhgyomorérzet úgy h sokat eszel s iszol, szomjazás, légszomj, olyan mintha romlott ételt ettél volna, ingerlékenység, fáradékonyság, rossz emlék vahy félelem előjövetele ok nélkul.

ijenkor a testedbe bele férkozott negativ energia, entitás, parazita.

akkor táplálod őket ha negatív vagy stb. pozitiv gondolatokkal, jozzáállással sorvasztod el, vagy űzheted ki ezeket.

2021. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3 masnak

Köszönöm idestova 6 éve nem csináltam akkor hogy a fenébe van az hogy tudom hogy testen kívül voltam akkor mert az érzésre és a furcsa ropogo keregö hangokra emlékszem ugyanúgy mint 6 éve és miért álltam a testemben a szobámba de eze furcsa érzés mikor feleszméltem hirtelen megszűnt


Valami vagy valaki ?? vissza vezetett ?!


3 éves koromba ez spontán sikerült akkor nem tudtam mi is ez ott láttam hogy rángatozik a testem és valahogy olyan érzésem volt mintha nem az enyém lenne ismerös volt de mégsem

2021. febr. 10. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem utaztál. Asztrális testednek nincs fizikai anyagcseréje.
2021. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!