Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csinálsz,ha átkoznak?

Mit csinálsz,ha átkoznak?

Figyelt kérdés

Bajban vagy,gondolod átkoznak.

Mit csinálsz,ha átkoznak és évek óta tehetetlen vagy?

Nincs állásod,nincs pénzed,elhagytak az emberek,ellened fordult a családod.Útálnak,gyűlölnek,haragszanak rád...

Másoknak jól megy,de neked nem.

Erőtlen vagy és tehetetlennek érzed magad és bárhova mész a világon,mindenhova ez követ.

Mit csinálsz?

Hogy élsz újra boldogan szabadon?



2021. febr. 14. 07:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja,és soha nem tudsz figyelhi semmire,mert örökké zavarodott vagy,ez még hozzá tartozik.
2021. febr. 14. 07:14
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát örülök neki, mhogy valaki átveszi a sok rossz karmám, ezáltal túl leszek rajta. Utána pedig megtanulok egy stresszmenedzsment módszert, hogy ne legyenek ilyen kuszáltak az idegeim.
2021. febr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Én csak röhögni tudok az ilyen ostobaságokon!
2021. febr. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Grimfox ***** válasza:
100%

Amit leírtál, az nem átokból fakad, hanem az egyén hibás döntéseiből, és kontrollálatlan, rossz személyiségéből. Ilyen esetben az ember csak akkor tehet valamit, ha rájön, hogy a fent leírt két dolog a fő ok, és erőt vesz magán, hogy megváltozzon. Ha átokra fogja az általad leírt problémáit, akkor sohasem fog tőlük megszabadulni.

Amikor tényleg átok ül valakin, az kissé másként néz ki, és az átok ellensúlyozásával, megsemmisítésével, vagy leépítésével lehet megszabadulni tőle. Ebből kettőt úgy is lehet csinálni, hogy a szenvedő alany egyszerűen az akaratával addig feszül ellen az átok hatásának, amíg az kimerül, és elenyészik, egyet csak az átkozáshoz hasonlóan mágikus rituáléval lehet megtenni.

2021. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 14. 08:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Legyen hasznod belőlük!


egyes voltam

2021. febr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

:)


[link]

2021. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Jó zene!😊
2021. febr. 14. 11:04
 9/10 A kérdező kommentje:

A személyiséggel kapcsolatban igazad van,szerintem is úgy van.

Hozzon az ember jó döntéseket,hogy jobbá válhasson.

Az átkoktól meg Isten őrizzen meg mindenkit!


A zene meg gyógyszer.😊

2021. febr. 14. 11:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Immunins vagyok rá.
2021. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!