Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehetnék én is egy...

Hogy lehetnék én is egy sámán? Hol fogadnának be egy külföldit?

Figyelt kérdés

ápr. 26. 00:48
 1/8 Grimfox ***** válasza:
79%
A sámánt a szellemek választják ki, és avatják be a sámántudományba. Amit más sámánoktól tanul a leendő sámán, vagy újonnan elhívott sámán, az másodlagos, inkább a nép kultúrájához kapcsolódik, mint a sámánok mágiájához.
ápr. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 UlfOrmson ***** válasza:
79%
Azokban a kultúrákban ahol a mai napig vannak sámánok nagyon gyakran a születésnél eldől, hogy ki lesz a sámán. Ennek szinte mindig van valami külső jegye, a teljesség igénye nélkül néhány példa: foggal születés, fölösleges csonttal való születés (pl. 6 ujj van az egyik kezeden), különleges alakú anyajeggyel való születés, stb.
ápr. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Hogy lehetnél sámán? Ne b@szogasSÁMÁN!
ápr. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
58%

50 EUR + havi 13-ért simán lehetsz.

Még azt is eldöntheted, hogy Enhancement, Elemental vagy Restoration akarsz lenni.

ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Te is egy klinikai eset vagy látom.
ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Legyèl egy csöndes sámán! "Azaz halgassámán!
ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
#4 Én egy Elementalt kérek!:D
ápr. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Te magyar vagy! Sámánnak születtél. Egyél, igyál, szívjál be és meglátod. De vigyázz, mert rá fogsz szokni.
ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!