Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkány praktikák, tippek,...

Boszorkány praktikák, tippek, covenek?

Figyelt kérdés
Tudnátok ilyeneket írni nekem? ^^ Kezdő vagyok még, de nyitott vagyok a tanulásra másoktól. (Kérlek csak normális válaszokat írjatok)

2021. febr. 14. 19:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
2021. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Egyszerű kérdés

melyik növénynek van a legnagyobb VAS tartalma

?


spenot ?



csalán ?



*************foghagyma, kukorica ,csiperke?

2021. febr. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
#22 Fura kérdés de megválaszolható. Tudtommal a csalánnak de a csiperkének is igen magas a vastartalma :)
2021. febr. 23. 12:48
 24/30 anonim ***** válasza:
Igy van :)
2021. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
100%
Én is kezdő vagyok ebben 😊 én Pinteresten és Tiktokon keresgélek sokat illetve vannak facebookon csoportok Pl Moon witches én abban vagyok és sok hasznos dolog van benne. Libriben is vannak ezzel kapcsolatos könyvek nagyon sok féle. Talán még wattpadon is találsz ha online szeretnél olvasgatni. Youtubon is nagyon sok ezzel kapcsolatos dolog van. Ja és kezdj el egy árnykönyvet amibe a fontosabb dolgokat le tudod írni és tudod úgy dekorálni ahogy szeretnéd (pl. gyertyák színeinek jelentése, holdfázisok, gyógynövények és kristályok hatása stb).
2021. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
25. Nagyon örülök, hogy hozzám hasonló emberre találtam. Köszönöm a tippeid. És mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget. ❤️
2021. márc. 6. 19:13
 27/30 anonim válasza:
Én is kezdő vagyok még:) Számomra 2-3 youtuber videói nagyon sokat segítettek, ezekhez szükséges kellő angol tudás, de ilyen témában is hamar fejleszthető a szókincs szerintem. Amit javasolni tudok, az az, hogy több helyről tájékozódj, légy nyitott, de ne hiszékeny. Ha érdekel egy ágazat, egy spell, egy kristály vagy egy témakör, akkor minimum 2-3 különböző személy beszámolói alapján kezdj el jobban utánajárni dolgoknak:) találd meg azokat az oldalakat és embereket akik számodra szimpatikus információkkal látnak el. Ez természetesen időigényes, de ez nem egy olyan dolog, amiben pár nap alatt profi lehet az ember, ez inkább egy életmód. Könyveket a bookdepository oldalon rengeteget találsz angolul ilyen témákban, amit pedig még javasolni tudok, hogy ezeknek a dolgoknak nagyon alaposan nézz utána, mielőtt bármibe belevágsz: cleansing, meditation, banishing, protection, hexes/curses, spells, shielding, shadow work, book of shadows, 12 mesterkristály, altar, tarot, mire használják a gyertyákat, füstölőket, és hogy mi az a deity work. Semmit sem kell ezekkel kezdeni, csak fontos fogalmak, amikkel nem árt tisztában lenni. Nem tudom mennyit tudsz ezekről, azt sem, hogy milyen ágazat érdekel és hogy mennyire tudsz angolul, de remélem azért tudtam segíteni kicsit:) ha van bármi kérdés, írj nyugodtan, bár tényleg kezdő vagyok, szívesen segítek, ha tudok:)
2021. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Én is szoktam néha youtubon meg pinteresten és instán is ezzel kapcsolatosakat találni! :)
2021. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem léteznek boszorkányok
2021. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
#29 az hogy nem hiszel benne nem jelenti hogy nem léteznek ;)
2021. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!