Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Melyik manifesztálás modszera...

Melyik manifesztálás modszera leghatásosabb?

Figyelt kérdés
Eddig a 369 módszert csináltam és még egy sima, sokszorleiromamitszeretnek módszert. most az 55x5 módszert csinálom, második napon tartok.

2021. febr. 16. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
A leghatásosabb tenni érte.
2021. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Grimfox ***** válasza:
46%
A sokszor leírod amit szeretnél módszer nem manifesztálás, hanem önszuggesztió, és csak olyan esetekben működik, amikor az, amit szeretnél szuggesztióval kiváltható. Ha mondjuk olyat írsz le sokszor, hogy valaki más csináljon meg valamit, az nem fog működni, mert ezzel a módszerrel csak magadra tudsz hatni.
2021. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Emeld a rezgesedet, ne engedd leesni.
2021. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
A huss és pöcc
2021. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy a 369-es módszer bevált?:)
2021. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt sokan még mindig nem értik, hogy az erõs negatív energiákba mikor belekapaszkodnak, megragadják és így folyamatosan újrateremtik, szintén manifesztálnak. Olyan dolgokat, eseményeket amik a megragadt erõteret erõsítik.

Az agresszív emberek ezért találják meg mindig a bajt, a kapzsik pedig a szerencsétleneket.

2021. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 igen bevált nekem❤️
2021. febr. 17. 15:17
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, de most eszembe jutott, van ilyen, hogy angyali segítség; hogy pl tehát (szerintem elég,ha csak gondolsz arra,hogy kéred őket; nem kell tehát feltétlenül hangosan kimondani; tehát szóval úgyis eljut); szal tehát, megkéred az angyalokat; hogy pl te szeretnél valamit, és akkor ők megteremtik hozzá a legkönnyebb lehetőséget; elérhetőséget arra vonatkozóan a legkönnyebb utat megcsinálják neked;hogy pl lehessen neked olyan, amit pl akarsz. (Amúgy most slendriánul írtam le; ezeket az akarom, szeretnék, stb, valaki mindig azt mondja, hogy el kell felejteni, hanem pl ha mondjuk nem kérsz az angyaloktól, akkor gondolj úgy rá, hogy már most, a jelenben megvan neked; birtoklod -pl egy kocsit [személynél inkább konkrétan a birtoklást ne, hanem a folytatását,hogy] kétségem sincs afelől, hogy méltó vagyok rá; és tehát már érezd a magadénak a jelenidőben.) Na, ha meg pedig kéred; akkor kérjed szal szépen az angyalkákat, és akkor ők megteremtik hozzá az utat.Tehát személynél ne birtoklásra gondolj, mert az nem jó, hanem amúgy tehát mondjuk pl kétségem sincs afelől, hogy méltó vagyok rá, hogy legyen egy párkapcsolatom. És tehát így nem a személyt birtoklod.- ezt tehát most saját kiegészítésként teszem hozzá.
2021. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*ja és a többiben is van saját is,meg nem saját is.
2021. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
*amúgy meg asszem tök jó a hála is, szal hgoy pl nemtom, hogy előre kéred, és utána megköszönöd;vagy tehát pl először csak kéred; és theát ha a végén már teljesült; akkor köszönöd meg; de szóval tehát a hála az is egy ilyen pozitív energia, amit lehet küldeni az Univerzumnak, én ezt már nem tudom. Ja és az Univerzumról jut eszembe; egy másik ember pedig mondta,hogy ha szükségünk van valamire , akkor ki kell nyilvánítani ; és akkor tehát az Univerzum intelligens; és akkor pl ha te kimondod, hogy kéne neked egy traktoralkatrész, és valahol meg pl pont van egy olyan, ami neked kell, akkor tehát az univerzum feltölti ezt az űrt. Valaki pedig, megint más, azt mondta, hogy tehát praktikus így összeírni ilyen terveket, célokat, hogy mit akarok elérni, és tehát leírja, és tenni érte minden nap. Tehát még ez is lehet jó, hogy megtervezed; és akkor tehát minden nap foglalkozol vele , azzal a dologgal .
2021. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!