Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötéssel érdemes...

Szerelmi kötéssel érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
Próbáltátok? Működik?

2021. febr. 26. 11:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem tudom nekem ebből ez jön le hogy te szeretnél tőle valamit ő meg nem.


Ha van dolgotok egymással a sors elrendezi, ha nincs akkor megerőszakolhatod a másikat egy kötéssel de boldogok sosem lesztek hosszú távon.

2021. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Grimfox ***** válasza:
85%
Van, amikor az akadályok elhárítása erősíti meg a köteléket, de ugye ezt jelen helyzetben nem mondhatjuk biztosra, mivel nem tudunk sokat a helyzetről. De mindettől függetlenül a kötés sohasem jó megoldás. Az akadályokat pl nem hárítja el.
2021. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%
Ez babona. Sem kuruzslo sem tv-s fogyatékos nem segít rajtad. Nem létezik ilyen. Könyv vagy filmben lehet a valóság sokkal másabb
2021. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
16%
Ez elmebetegség, mint az istehit!
2021. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
75%
Miss D. Ne. Nem érdekled, hiába túrod a kukájukat óvszert keresve, meg leskelődsz utánuk, nincs rád se igénye, se szüksége.
2021. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
35%
Nagyon sok a csaló főleg az ilyen megélhetési 50 meg 80 ezres mágusok boszik,Végig hitegetnek reményt keltenek húzzák az időt se számla se semmi!Nekem egy valaki tudott végül segíteni.Szóval igen is van Olyan aki tud segíteni
2021. febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%
Létezik kötés ami sikeres,csak találni kell valakit aki tud benne segíteni!!
2021. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!