Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van-e Dr. Tenják Tamás táltosn...

Kalmár Szabolcs kérdése:

Van-e Dr. Tenják Tamás táltosnak ma is élő táltos tanítványa vagy médium tanítványa?

Figyelt kérdés

Dr.Tenják Tamás jézusi képsségű táltos gyógyító valóban rendelkezett gyógyító és médiumi képességekkel. Már többmint egy éve voltunk kacsolatban és gyógyította a betegségeim, sokat beszéltünk telefonon, mindig, ami volt bajom azt mindig megoldotta, sokszor telt el sok idő, mire tényleg rájött a megoldásra, de a megoldás mindig jött. Sajnos 2024.márc.31-én húsvét vasánap, ahhoz, hogy egy magasabb tudatszintre elmelkedjen, elhalálozott, 42 évesen, természetes halállal.

Elvitték az Égiek, most Égi hivatalát tölti be. Aki olvassa tanításait vagy sokat beszélgetett vele, az tudja miről beszélek. A könyvében cakumpakk leírja, hogy mi a szerepe a világnak, mi az ember szerepe a földön, hogyan működik az élet, hogyan működnek magasabb Égiszférák, mi a karma stb. Olyan dolgokat ír le sokszor nagyon egzakt módon, amiken filozófusok évezredekóta spekulálnak. Én tudom, mert filozófia szakos vagyok többek között. Elért ebben az életében egy, olyan médiumi szintet, ahol márcsak a szellemi segítőitől tanult tisztán hallással verbálinspiráció révén. Aki kiváncsi könyvére, illetve más tanításaira az irjon nekem a kszaby96@gmail.com-ra egy üzenetet és megosztom vele ingyen, igen terjedelmes és nehéz megérteni.

Itt és most viszont a követőit, tanítványait szeretném felkutatni, vagy azokat, akiktől tanult, hogy esetleg, aki nyert beavatásokat, képességeket Tamástól az továbbra is tudjon nekem segíteni, illetve más embereknek. Kérlek írjatok nekem itt választ, üzenetet, de legjobb lenne, ha írnátok egy email-t és akkor fel tudjuk venni a kapcsolatott. Előre is köszönöm !

(Akinek ez az igazság, amit itt leírtam nem fér meg világnézetével, az kérem ne kommenteljen, élje ki máshol. Köszönöm!)



#ezotéria #médium #médiumitás #Dr. Tenják Tamás #jézusi képességű táltos
ápr. 29. 17:12
 1/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%
ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nandi1988 ***** válasza:

Szia!


Én az összes beavatást megkaptam tőle, amit megtudott adni, bár aki buddha tanfolyamát végigjárta az mind megkapta. Az még önmagában nem jogosított fel senkit arra, hogy gyógyítson.


Beszéltem az apjával is, ő mondta hogy könyvét kifogja adni meg mást is és mondta, hogy avatatlan kezekbe ne kerüljön a könyv.


Telefonszámát ami honlapon van azt ő kezeli, amíg tudja. Írok mailt.

máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nandi1988 ***** válasza:

Könyve sokat merített a Dr David Hawkins erő kontra erő című művéből, főleg a táblázatot tekinteve, illetve Szabó Judit a 2012 - A Föld felemelkedése az ötödik dimenzióba - Konfucius és Kuthumi mesterek üzenetei Ute Kretzschmar közvetítésével művéből.


Kb a fontosabb dolgok ott lelettek írva, ami Tamás könyvében más, az hogy részletezi lefokozódást és többit tehát ezeket jobban kifejti, amik ott nincsenek kifejtve.

máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!