Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit akar a sors, az univerzum...

Mit akar a sors, az univerzum tőlem ilyen adottságokkal?

Figyelt kérdés

Érzem az emberek rezgését és tudom ki az aki megbízható és ki az aki nem.

Szemből tökéletesen kitudom olvasni az ember érzelmi állapotát de még azt

is,hogy kinek milyen a párkapcsolata.

Észreveszem a legapróbb dolgokat amikből olyan dolgokat tudok levonni

ami mindig igaz.

Soha nem tévedtem még.Kb 7 éve van ez és most vagyok 36 éves/N.



2021. márc. 24. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
No ez nagyon kamu. Ilyen nem létezik. Bekajáltál valami New age vallást mert ez átverés. Mi az hogy érzed az univerzum rezgését? Annak nincs köze hozzád.
2021. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%

Szerintem ebben semmi különleges adottság nincs. Minden emberben ott van egy elemi ösztön, ami pontosan tudja, hogy ki kicsoda, mert érzi. Ezt nevezik intuíciónak. Ha az egót sikerül elcsendesíteni, és jobban figyelünk arra, hogy mit érzünk, akkor ez azért elég sok mindenkinek megy.

26 N

2021. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Hát, kedves Kérdező, ezen adottságokkal bátran rákérdezhetsz magánál az Univerzumnál, arcból arcba, személyesen stb, mit is akar tőled.


Mi akadályozhatna meg téged abban, hogy értelmes választ kapj? Kérj jelet, vezetést, útmutatást.


Aztán oszd meg velünk, ha gondolod, merre vezet az utad.

2021. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Igen, 3-as jól mondja. Kérdezd meg a univerzumot. Ha úgy gondolod nem megy, képezd magad.
2021. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Talán harmadik szem?
2021. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem a harmadik szem kinyílt jeleit és rám mindegyik igaz.

Nem örülök neki!

2021. márc. 25. 09:21
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Inkabb siman empata vagy. Nekem is megvannak ezek az adottsagaim. Meg picivel tobb is.
2021. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
A sors nem kínál semmi különlegességet. Csak olyat tudsz, amit mások nem. Enyi. Ettől ugyanúgy fogod tudni élni az életed, mint eddig. Ettől nem fogod elhozni a világbékét. De érdekes adottság, hasznos. 30/F
2021. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ó hát én a lányokat még meg is tudom rezegtetni az ágyban és úgy már mindenki láthatja a rezgést, persze vannak nehezebb esetek akikből nehezebb kiváltani a teletaby effektust:P
2021. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!