Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Démon idézés, avagy hogyan kéne?

Démon idézés, avagy hogyan kéne?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy tisztelettel kell feléjük lenni lenni, attól függetlenül hogy "más", azaz nem éppen jó akartú lények. Azért szeretnék megidézni egy viszonylag barátságosabb démont, hogy magáról a világról tudjak meg többet (Univerzum titkai, mi történik a halál után, vannak-e idegenek), tehát nem azért, hogy kárt okozzak valakinek, hanem csak kíváncsiságból. Hogyan kéne neki állnom? Tudom hogy volt rengeteg ilyesmi kérdés, át is néztem őket, de az emberek trollkodásán, illetve azon kívül hogy ne tedd meg, nem nagyon találtam célrevezető válaszokat. Köszönöm aki normális választ fog írni/ír!

2015. máj. 1. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Lekéstél, ma máj 1 0:00 kor volt telihold akkor kellett volna leugranod a háztetőről, talán majd jövőre. Áttranszferolt volna a lelked 675Hz rezgésű indigóenergiává amivel túléled a becsapódást és látod a démonokat és tudsz hozzájuk szólni.
2015. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%
A tisztelet másodlagos a hatalomhoz képest ebben az esetben. Olyat idézni, aki hatalmasabb nálad, úgysem fogsz tudni. Barátságos garantáltan nincs, önző mind, ha nem is egyformán. Amelyik hajlandó szóbaállni veled, és nem agresszív, az pedig valószínűleg nálad is kevesebbet tud, nincs mit tanulni tőle. A fő gond viszont az, hogy hogyan is beszélgetnél vele. Nem fog beszélni, hisz nincs teste, így hangképző szervei sem. Ha nem vagy képes érzékelni őket, akkor semmi értelme. Tetszik vagy sem, ha ötleted sincs hogyan kezdj neki, akkor inkább sehogy. Nincs öt perces gyorstalpaló.
2015. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

Ha komolyan vennéd kérdésedet, vagy igazán érdekelne, már megtetted volna az első lépést:

visszaolvasol az ugyanilyen kérdések válaszaira itt, a GyK-n!

2015. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem írt privátban a kedves kérdező. Megírtam neki, hogy démonok nem léteznek....
2015. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Sehogyan kérdező! Ne akarj te csak ilyet!
2015. máj. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

,,Amelyik hajlandó szóbaállni veled, és nem agresszív, az pedig valószínűleg nálad is kevesebbet tud, nincs mit tanulni tőle. "


- na ehhez lenne 1-2 hozzászólásom!

2015. máj. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Ne itt keresd a választ. Ha keresgélsz neten fogsz találni erre specializálódott oldalt és fórumot. Bemelegítésnek meg: Josef Dürr: Démonmágia
2015. máj. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

",,Amelyik hajlandó szóbaállni veled, és nem agresszív, az pedig valószínűleg nálad is kevesebbet tud, nincs mit tanulni tőle. "


- na ehhez lenne 1-2 hozzászólásom!"


Várom.

2015. máj. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%

Találsz ezek közt jóindulatú, segíteni akaró jellemzést?

[link]

2015. máj. 2. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy, mert démonok nem létezenek. Hacsak nem egy démon szállt meg téged is, és azért kérdezel hülyeségeket.
2015. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!