Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudnám az életemet...

Hogyan tudnám az életemet felajánlani Istennek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék tovább élni, akkor már felajánlanám neki az életemet.

2021. máj. 1. 22:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
nyugi, előbb-utóbb elmúlik a kamaszkor
2021. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Grimfox ***** válasza:
94%
Amikor valaki felajánlja az életét istennek, az azt jelenti, hogy egy életen át szolgálja. A haláloddal nem tud mit kezdeni, az emberáldozatot pedig eleve tiltja, még ha önmagadat is ajánlod fel. Az önmagad felajánlása az életed hátralévő éveinek felajánlása. Szolgálatot jelent, teljes odaadást, és tökéletes engedelmességet. A teljes felajánlás azt jelenti, hogy gyakorlatilag apácának/szerzetesnek állsz, és vagy aszketikus életet élsz, vagy apostoli kötelességeket veszel magadra.
2021. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
100%
Elolvasod imában a négy evangéliumot és Isten segítségével megcselekszed.
2021. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%

Úgy, hogy Istennek tetsző életet élsz és neki szenteled! Pl. Önfeláldozás, lemondás világi dolgokról, egyszerűség, önzetlenség és embertársaid szüntelen segítése, törekvés a jóra, jó cselekedetekre és főleg: szeretetre.


Napfivér, holdnővér c. Franco Zefirelli filmet ehhez nagyon ajánlom megtekintésre!

2021. máj. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%
És ne feledkezz meg a napi, rendszeres imáról! Olyankor te beszélsz/kapcsolódsz Istenhez. Amikor pedig megérzéseid vannak, erős belső sugallat, akkor ő szól hozzád és pontosan tudni fogod, hogy mi a helyes és mit kell tenned! Ehhez le kell csendesítened az elmédet és elvonulni a világ zajától. Továbbá: ne nézz tévét, kerüld a negatív híreket!
2021. máj. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
Legyél ápoló vagy pap / apáca
2021. máj. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Akkor máshogy kérdezem. Hogyan tudom úgy felajánlani az életemet neki, hogy el is vegye azt? Úgy, hogy visszaszólítson magához és visszavegye. Rávenni, hogy lesújtsom rám úgy, hogy belehaljak.

Egyébként nem vagyok kamasz. 30 felett vagyok és megelégeltem az életet. Megtapasztaltam, nem jött be és elég volt. Legszívesebben fejbelőném magam, de nem tudok pisztolyhoz jutni. Megmérgezni se tudom magam, mert nem tudok a megfelelő matériákhoz hozzájutni. Egyszerűen csak véget akarok vetni az egésznek.

2021. máj. 2. 07:21
 8/33 anonim ***** válasza:

Megelégelted azt az életet amit most élsz, és váltani szeretnél.

Ez mondjuk egy elég éles váltás, de ahány ember annyi szokás.

Szóval Isten adta, Isten elvette, van ez a mondás.

Nem gondolod, hogy még nincs itt az ideje, ha eddig még nem szólított el? A zsákutcából 3 kiút van: vissza, felfele, lefele.

Te felfele szeretnél elindulni ha jól értem?

Lehetek kíváncsi, megmondanád légy szíves, miért nem vagy boldog?

Milyen elvárásod nem teljesült az életben?

2021. máj. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Hogy milyen elvárásom nem teljesült? Az összes.
2021. máj. 2. 07:51
 10/33 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem tudod úgy felajánlani. Neki nem a halálod kell, hanem egy neki szentelt élet. Az öngyilkosság pedig éppen az ellentéte annak, amit el akarsz érni. Főbenjáró bűn.
2021. máj. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!