Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lélekeladás hogyan?

Lélekeladás hogyan?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok a következményekkel. Sok felé praktikát hallottam, de valahogy engem az az egy, igazi érdekelne.

Kizárt, hogy közben imádjam a sátánt, vagy hasonló.

Nem tudom hol beszélgethetnék olyan emberekkel, akik értenek ehez (És nem skizofrének)

Szeretnék szerződést kötni a lelkemért cserébe. Meglenne rá az okom. Az egész életem nyomorúság, megerőszakoltak, megaláztak, kidobtak otthonról, aztán még most évekkel később se változott semmi, mert már minden tönkrement, hiába lett jobb a helyzetem.

Szóval... Szeretnék szerződéstkötni. Hogyan?


(Elnézést a fogalmazásért)


2021. máj. 24. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Hinni egy nem létező személyben is skizofrénia.
2021. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Grimfox ***** válasza:
96%

A lelkeddel nem rendelkezel. Nem birtoklod. Ezért eladni sem tudod. Csak olyasmit tudsz eladni, amit "elérsz", ami fölött "hatalmad" van. A lélek eladása egy elég régi, és mélyen gyökerező tévképzet, ami az ember tudásának hiányából, és önteltségéből fakad. A céljaid elérése érdekében vannak olyan módszerek, amik működnek, elérhetők. Amíg olyasmit keresel, ami nem tehető meg, addig nem fogod elérni a célodat sem.

Van még más oka is, amiért nem tudod eladni a lelked ezen kívül, de ez az, ami közvetlenül téged érint.

2021. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért? Nem értem ezt. Egyszerü. Elestél magadtól nem magadtól de elestél. Teljesen egyértelmü lenne ha inkább felálnál és szembe néznél úgy a problémával hogy utána tovább tudj lépni. Nehéz feladat ez is, de magadért teszed! Gondolj bele egyszerü lenne csak úgy semminek odadobni magad esetleg a ,,sátánnak" aki irányít aki vagy ami eldönti mi legyen a további feladatod. De hol vagy te? Neked kell irányítanod az életed, megoldogoznod azért hogy boldog legyél. Ez mind munka amiért csak Te tehetsz. Ha csak úgy feltélezzük oda dobnád magad a sátánnak ha létezik akkor mond meg mi az amit tettél azért hogy boldog legyél? Mennyit teszel vagy dolgozol azért hogy jól legyél? Hagyni valami másnak,valaki másnak hogy feletted álljon és neked már semmi dolgod ne legyen önmagaddal, elvesztegetett időpocsékolás lenne. Minden csak sokkal rosszabb lenne. Ne add fel ilyen könnyen.
2021. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Meg tudod határozni teljes pontossággal hogy mire lenne szükséged,mit szeretnél elérni?

Ha megvan,építhetsz egy pontos tervet,térképet ami elvezet a célodig.

Ez egy önmagaddal kötött szerződés,aminek az tárgya a célodért befektetett kemény munka. Segítséget természetesen kérhetsz hogy meggyorsítsd a folyamatot,ezek a segítségek a szakemberek és a családtagok,barátok.

2021. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A lelked istené,nem a tiéd,ezáltal eladni se tudod.
2021. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

én is eladtam a lelkemet...

szerinted???

MÉG ROSSZABB LETT MINDEN!!!

de ha akarod akkor privatbab megírhaton neked.

Azonban ha elvégzed utánna nincs visszaút!!!

2021. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit tudnál adni amit én ne tudnák meg teremteni !
2021. máj. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lefordítom ezt anyagi szintre. Olyan mintha az agyadat akarnád eladni. A kezedet még eladhatod, mert a személyiségednek nem szerves része, de az agyad kell, hogy rendesen funkcionálj. Te vagy a lelked. A lelked a személyiséged, az elméd alapja. Nem tudod eladni. Oda mész ahova a lelked megy, mert te vagy az. Nem tudod magad leválasztani róla, hogy azt eladd.
2021. máj. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
léteznek démonok, angyalok. De lélek eladás nem létezik....
2021. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

létezik lélekválasztás.

de mindegy hiába fejteném ki.

úgysem lesz jobb semmi ha eladod a lelkedet.

gondolom ez inkább hírtelen fellángolás, kitörés a benned lévő szenvedések hatásai stb.

nyugodj le és próbáld feldolgozni a rossz dolgokat s tovább haladni.

a kreativitás, sport, hobby stb. segíthet.

2021. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!