Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak itt boszorkányok,mágusok?

Picike91 kérdése:

Vannak itt boszorkányok,mágusok?

Figyelt kérdés
Nem értek a mágiához.Nincs tapasztalatom hozzá, nem tudom hol kezdjem el, pedig probálkozok 2 honapja és nem sikerül . Egy fajta szerelmi magiát ,szeretnék csinálni és nem jön össze! Mit lehet tenni , csinálni ilyen helyzetben?

2021. máj. 25. 18:19
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Bevonzani.De nem tudom kiben bizhatok meg.
2021. máj. 25. 19:14
 12/40 Grimfox ***** válasza:
100%
Az az ember, akivel most próbálkozol, csalódást okozna, ha sikerrel járnál. Bár ha a megbánást tapasztalatnak tekinted, akkor tapasztalatszerzésnek még elmegy. Feltéve ha nem kötéssel próbálkozol, hanem tényleg valami vonzásos módszerrel.
2021. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Vonzás módszer kellene nekem.
2021. máj. 25. 19:45
 14/40 anonim ***** válasza:

12-es

És melyek azok a területek amivel lehet probálkozni laikusként és nincs negatív visszaütése?

Pénz, siker, magabiztosság, tisztítás?

2021. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Minden magianak vagy visszahatasa ....

Azt kell megerteni h ha "teremtesz" valamit akkor azt elveszed valahonnan.

Ha artast akkor rad is hatni fog. Az aldas szinten visszahat rad.


A szerelmi kotes a legrosszabb dolgok egyike. Nagyon nehez a kotest felodani plane ha regi.


Amit tehetsz h aldast mondasz magadra. Mivel visszahat ezert erosodik.

2021. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
38%

csiribú-csiribá-hókusz-pókusz


itt vagyok

2021. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 Grimfox ***** válasza:
100%

Magabiztosság. Az önbizalom erősítésére nagyszerű, és egyszerű módszerek vannak.

Pénzt nem nagyon lehet direkt mágiával "csinálni". Viszont át lehet vele verni embereket, manipulálni lehet vele embereket, és más nem túl etikus dolgokat lehet vele csinálni, hogy így vagy úgy, pénzhez juss. Lásd tv-s gyógyítók, és társaik.

A siker egy túl tág, és relatív fogalom, hogy egyszerűen lehessen kezelni, de a magabiztosság egészséges fokozása ezt a területet is érinti közvetve, így kezdőként nem is érdemes ezzel foglalkozni.

A tisztítás a legkevésbé biztonságos az általad felsoroltak közül. Tudnod kell, és érezned kell, azt, hogy mivel dolgozol. És emellé tudnod kell több hatékony módszert is, attól függően, mit, és mitől akarsz megtisztítani.

Marad a magabiztosság=önbizalom. Ez növekszik már attól, hogy önkontrollt szerzel. Koncentrációs gyakorlatok, relaxáció, és egyszerű elmélkedő meditáció, vagy éppen belső csend meditáció. Ezek mind növelik az önkontrollt, ami növeli a magabiztosságot, amellett, hasznos tudni mindezt. Tudod kamatoztatni. Ha ezek után önszuggesztióval megerősíted a jó tulajdonságaidat, akkor a magabiztosságod megalapozottabbá válik, a jó tulajdonságaid pedig ugye elég hasznosak. Magát az önbizalmat erősíteni, mint tulajdonságot nem éri meg. Ha nincs mire alapoznod, nincs semmi haszna. Ha megalapozod, magától erősödik.

Ezek csak ilyen elsőre beugró dolgok. Sok mással is el lehet érni, hogy magabiztos legyél, vagy hogy magabiztosnak érezhesd magad. (a vonzás nincs köztük)

2021. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
33%
Azt hittem a Harry Potter csak egy regény. De a gyakorin az ezo rovatban mindig rájövök,hogy valójában egy dokumentumfilm.
2021. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

17

Értem. Köszönöm szépen hogy időt szakítottál rám!

2021. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
19%
Elárulok egy nagy titkot neked,mert ahogy látom az előttem lévőknek nincs agya.NINCSENEK BOSZORKÁNYOK,NINCS SZERELMI KÖTÉS SE SEMMILYEN HÓKUSZPÓKUSZ.Nagyon szívesen.Ha tetszik egy srác menj oda hozzá,ismerkedj.
2021. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!