Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak itt boszorkányok,mágusok?

Picike91 kérdése:

Vannak itt boszorkányok,mágusok?

Figyelt kérdés
Nem értek a mágiához.Nincs tapasztalatom hozzá, nem tudom hol kezdjem el, pedig probálkozok 2 honapja és nem sikerül . Egy fajta szerelmi magiát ,szeretnék csinálni és nem jön össze! Mit lehet tenni , csinálni ilyen helyzetben?

2021. máj. 25. 18:19
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Grimfox kezd érdekelni... Számodra mi a mágia fogalma?
2021. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 Grimfox ***** válasza:
100%

A mágia gyűjtőfogalom. Mondjuk ez nem saját vélemény, de nagyjából egyet tudok vele érteni. Szellemi, és természettudományos ismeretek együttese. Az ismeretek a gyakorlati alkalmazást is magukba foglalják.

Mivel a természettudományok gyökerei a szellemi tudományokból erednek, ezért nem hiszem, hogy annak, aki mágiával akar foglalkozni, el kell fordulnia a természettudományoktól.

2021. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Értem. Köszi.
2021. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Téged úgy látom nem is érdekel ez a dolog, csak a szerelmi ügyeidet szeretnéd ezzel megoldani. Tehát ez nem neked való. Főleg ezeket a dolgokat nem két hónap alatt sajátítja el az ember, komolyabb, kitartóbb tanulást igényel.
2021. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Mikor azzal jönnek hogy a mágikus ismeretek örökletesek, nem tudom eldönteni hogy sírjak-e vagy nevessek. Ugyan is ezt meg kell tanulni és kész, nem örökölhető.
2021. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 Grimfox ***** válasza:
Az ismeretek nem örökölhetők. A tudás az, amit elsajátítasz. Bizonyos képességekkel viszont lehet születni. Vagy sokkal inkább a képességre való hajlammal. Az más kérdés, hogy az ilyesmit az érintett nem fogja tudni irányítani úgy, mint ha mondjuk tanulta volna.
2021. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
20/25 anonim :) Gondolod?
2021. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
72%
Szeritem kezdetben foglalkozz meditációs és koncentrációs gyakorlatokkal. Közben tanulj megfeleltetéseket és értsd is meg őket.
2021. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
27%
Boszorkány vagyok, ezért is kötelességem szólni, hogy csak úgy önmagad ban ne próbálkozz. Aki nem pénzhajhász, az segíteni sem fog, mert ez teljesen természet ellen való. Ha idővel nem alakul ki szerelem, kötést csinálni felér több öngyilkossággal.
2021. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Grimfog jól írja.

Elég a magabiztosság, a nyugalom.

Mindezek eléréséhez azt tegyél amit szeretsz. pl. én rajzolni s festeni.

Masok meglatják h boldogabb vagy. a boldigság pozitív energia. pozitivabb lesz az aurád s csak jó dolgokat vonzasz be. ez is mágia.

a saját energiáid megerősítése s azzal bevonzott dolgok.


ajánlom továbbá:

pepcoban van egy vékony kis parfüm, nálunk 800ft.

valahogy mindenki imádja ha azokat fújom magamra.

kedvtelésből csinálgass frizurákat. én vettem hajgöndörítőket stb. mindig más a frizurám.

olyan ruhák amiket szeretsz.


vannak nekem feszülős ruháim is, de nem túl felkeltőek. de jobban szeretem a sötét s nem feszes ruhájat, amelyekben láthatatlannak érzem magamat.


látják h a lenges ruháimban szeretek lenni.

mondják h vegyem inkább a feszülősöket, de mégis akkor beszélnek velem a legtöbben s a legjobbakat amikor a lengessben vagyok.

figyeld meg magadat s a környezetedet.

ez is egyfajta mágia, mint az h a gyógynövények kinek milyen hatást gyakorol.


a sajat energiáiddal való mágia a legjobb s más mágia megértésében is hasznos.

2021. máj. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!