Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tegyek, ha teljesen...

Girlll3 kérdése:

Mit tegyek, ha teljesen üresnek érzem magam a hozzátartozóm halála óta?

Figyelt kérdés
Mások nem látják, de szenvedek. Van valami módszer arra, hogy kapcsolatba léphessek halottal? Az idézés állítólag veszélyes, nem is idéztem még. Másnak van róla tapasztalata? Mesélnétek róla, hogy, miket éltetek át szellemidézésen?

2021. máj. 30. 16:16
 1/7 anonim válasza:
100%
Először is részvétem!Én és a családom nem idéznénk meg a testvérünket mert ő sajnos covidban ment el. Igaz mi is elgondolkodtunk rajta amikor eluralkodott rajtunk a pánik hogy már nincs többé,de ha az ember az eszével gondolkodik akkor nem teszi meg mert nekünk sem jó és neki sem mert nem tud nyugodni. Sajnos át kell ezt élnünk és utána megnyugszunk egy kicsit. Neked is ezt ajánlom. Ne cselekedj olyat ami nem helyes mert ha megbolygatod azt aki elvesztettél akkor nem találja a helyét ebben a világban!
2021. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Grimfox ***** válasza:
88%
Ez lehet hogy picit kegyetlenül fog hangzani, de mit fogsz érezni akkor, ha a halálát követően másodszor is elveszted? Mert ha meg is idézed, újra el kell engedned, miután olyan állapotban találkoztál vele, amilyenben nem lett volna szabad. Újra elveszted, és csak növekszik a szenvedésed. Valami másban kellene megnyugvást keresned.
2021. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. És még az lenne a mondandóm hogy az idézéssel nem hozod vissza!
2021. máj. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
És ne érezd magad üresnek,próbáld meg magad elfoglalni valamivel. Az üresség persze bennünk is megvan még mert akit elvesztettünk az az üresség,mert elvesztettünk egy darabot a szívünkből.
2021. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

-Járj emberek közé és ne hagyj esélyt magadnak hogy eltöltsenek a negatív érzelmek.

-Az idő a legjobb gyógyszer a sebek begyógyítására, hagyd gyógyulni és ne tépd fel.

-Folytasd az életed mint az előtt.

-Ird ki magadból a dolgokat.

-Beszélj a családtagjaidnak az érzéseidről.

-Nézz 1 jó filmet.

-Vázold fel miket akarsz elérni az életben! Ha nem is tudsz írni, akkor gondolkozz el rajta és ha legnagyobb f..szság is de írd le!

- Adj időt magadnak és ismerd be magadnak hogy átmeneti állapot és elfog múlni. :)


Remélem tudtam tanácsot adni.

2021. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem! Gyászold meg.
2021. máj. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

:(


Emberi lelket NEM szabad megigézni ! Ha sikerülne is akkor sem a hozzátartozod jönne el :( Ezek az úgynevezett utánozó démonok a pontos nevüket nem tudom

2021. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!