Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Paktum alapú rituálék?

Paktum alapú rituálék?

Figyelt kérdés

2021. jún. 13. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
igen
2021. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem
2021. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtam megfelelő formában kiírni a kérdésem. Az érdekelne hogy hogyan kerül egy paktum végrehajtásra az evokációtól kezdve.
2021. jún. 13. 22:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Te komolyan ilyen alkut akarsz kötni?
2021. jún. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Komolyan ilyen alkut akarok kötni.
2021. jún. 14. 23:03
 6/12 anonim ***** válasza:
De tudod, hogy mibe kerül? És a gonosz mindig hazudik.
2021. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem látok más utat.
2021. jún. 14. 23:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyilván nem tudom, mi az a nagy baj, ami ilyen borzalmas dologba vezet, de hidd el, hogy az alku után csak sokkal rosszabb lesz. A sátán mindennél jobban gyűlöli az embert. Nem fog olyat adni, ami jó a számodra. Nézd meg az ez által híressé vált embereket milyen kínok gyötörték és aztán fiatalon meghaltak, hogy örökké a pokolban szolgáljanak. Imádkozz, ha hiszel Istenben. Bár ha a gonoszban hiszel, valószínűleg Istenben is. Hidd el, Ő sokkal jobban segít.
2021. jún. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Istentől nem kaptam visszajelzést.
2021. jún. 14. 23:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez ismerős nekem is, még hívőként is. Van, hogy nehéz. Ha gondolod beszélgethetünk privátban is.

A lényeg, hogy tudd a sátánnal kötött alku után csak rossz dolgok fognak történni veled. Nem tudom mennyire vagy érzékeny lelkileg, de én már egy ilyesmi horrortól is kikészülök. Képzeld el, hogy minden borzalom valóra válik. Rémisztő arcok a tükörben, álmodban. Ijesztő zajok éjjel, gonosz érzékelése. Balesetek. Rettegés, hallucinációk. És mindez azért, hogy az öngyilkosságba hajszoljon. A valóság nem olyan, mint néhány filmben vagy könyvben. Hogy a sátán csak egy vicces, félreértett unatkozó fickó.

2021. jún. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!