Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmes férfi vagyok-voltam....

Szerelmes férfi vagyok-voltam. A hölgy miután "megfejtett" mint egy feladatot hogy ki/milyen vagyok, megbélyegzett magában, beskatulyázott nagyon negatív módon, és cserben hagyott, mégcsak nem is hajlandó megbeszélni. Hogyan jöjjek ki belőle?

Figyelt kérdés
Ez egy negatív mágia. Pszichológiailag, emberileg,, mágikusan hogyan jöjjek ki belőle? Jó hírű természetgyógyász és szellemi gyógyító kudarcot vallott ebben. Valahogy rá kéne vissza terhelni azt az erkölcsi emberi megbélyegzést bekategorizálást, nyomást, uralkodását, fölényét, győzelmét fölöttem ami erkölcstelen, és tényleg letett engem magában a béka feneke alá. Meg akarom fordítani ezt! Úgy hogy érezze az életében a lelkében a mindennapjaiban, az egész életében a saját átkát amivel engem illetett. Látni is akarom mindezt, tudni róla, és tudja meg hogy tudok róla és tudatosuljon benne hogy legyőztem őt, nem tudott erkölcsileg emberileg megsemmisíteni, hanem ő semmisül meg!
2021. jún. 29. 06:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Bocsi de mit vétett ellened nem írsz semmit csak leírod hogy bosdzút akarsz. Amúgy az egész érthetetlen amit írsz.


Nem akarok semmit írni de az aki így gondolkozik, csak mert valaki alkotott róla egy szubjektív véleményt az pszihésen nem természetesen reagál csak mert nemet mondtak neki és meg akarja ezt bosszulni.


Ha azt írtad volna hogy becsapott több tizezer forinttal amit olyan termékre költöttél ami csak kamu és placebo akkor a természetes hogy az ember feljelentést tesz. De ugye itt te azt írod hogy szerelmes vagy ebbe a nőbe és mivel elzárkózott tőled ezért te szociopata módon tönkre akarod tenni. Nekem ez jön le ebből mert érdemben nem írsz semmit.


Talán érthetően írd le a problémát mert ez így katyvaz.

2021. jún. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
* nem írsz semmit csak leírod, hogy bosszút akarsz.
2021. jún. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy olvasd már vissza azokat amiket írsz. 1-es vagyok. Ilyen gondolkozással nem csoda hogy elutasítottak.
2021. jún. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egyáltalán nem vagy szerelmes. Aki szerelmes nem akarja tönkre tenni a másikat vagy kinyiffantani annak ellenére se, hogy nemet mondtak neki. Te pszihésen beteg vagy sajnos.
2021. jún. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ugy tudsz kijonni a visszautasitott szerelembol, hogy elengeded es akkor megorzod az embersegedet es nem ugy hogy nemet mondott akkor látni akarod hogy hogy szenved és hogy nyiffan ki.
2021. jún. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha "nem foglakozol vele" egy idő után elméletileg vissza száll rá...nekem is volt ilyesmi bár a "mágikus" részt nem értem mi akar lenni...nekem 7-8 éve volt ilyesmi de ott többen voltak a "buliban"/munka "társak" + nagy szerelem/...az egyiknek azóta meghalt az anyja egyedül él egy elhízott lúzer...a másik is elhízott lúzer ráköszöntem valamelyik reggel amikor jött az éjszakai műszakból, vissza se köszönt :).A volt főnököm valszeg börtönbe fog kerülni mert még mindég azt hiszi, hogy bármit megtehet az életben...ő dolga!Nagy szerelemnek meg van egy pokoli házassága, a másik volt munkatársnőm meg egy szakadt kis rozsdás autóval jár napi 10-12 órát dolgozni...Nem vagyok keresztény legalábbis a mai értelemben de a Bibliában is vannak hasonló történetek(hamis vád stb.) "meg lesz a jutalmuk "a megbocsátás nálam meg megértés lett pontosan tudom miért olyan emberek amilyenek meg magamról is tudok már nagyjából mindent(a jövőt kivéve)
2021. jún. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
6os vagyok még annyit , hogy nekem a legnagyobb "bosszú" a megértés/"megbocsátás" lett ami nem azt jelenti, hogy elfejtek akármit is vagy csúszni-mászni fogok előttük hanem emberileg úgy állok hozzájuk ahogy ők állnak hozzám...nem mondom, hogy nem forraltam évekig mindenfél bosszúterveket:),persze a te dolgod mit csinálsz én csak leírtam a saját tapasztalatomat
2021. jún. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Amugy azt elfelejtettem írni, hogy elengeded a pasit. 🙂


Egy pasi nem így ír és egy nagy hírű természetgyógyász nem diagnosztizál pszihológiailag és nem egyedül dolgozik hanem az orvosokkal együtt és ha nagy hírű akkor van orvosi diplomája is. Itt szerintem vagy arról van szó, hogy valami olyat adtál el neki ami ártott az illetőnek és feljelentett így próbálod menteni magad hogy hazugsagokat talalsz ki rola vagy te vagy szerelmes a pasiba es termekeket ajanlva probalkoztal be de visszautasitott es most az o nevében irsz ilyeneket.

1-es, 2-es, 3-as, 4-es, 5-os vagyok.


Nekem ez a gyanúm túlságosan nőies a stílusod.

2021. jún. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
jah túl sok benne a "hold" erő(yin?) de ez jellemző mostanában most kezd visszabilleni ez, a vírus mizzéria hatására úgy érzem
2021. jún. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel sürgősen egy pszichológust!!!
2021. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!