Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért használják az abrakabara...

Miért használják az abrakabara, hókuszpókus varázsigéget, ha egyszer nem működnek?

Figyelt kérdés
Ott vannak a varázsigék, hányszor mondják ki okkultisták de nem működik. Történt már valami amikor kimondtad? Miért találták ezeket ki, ha egycer nem is működik?
2021. júl. 16. 02:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a mesékben szokot elhangozni vagy az idiótáknál szerintem. :D

A valóságban picit többről van szó, mintsem pár varázsszóról.

2021. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Animékben jól hangzik, de nem szükséges mondani amúgy.
2021. júl. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a többi működne:D


#2 animékban pont hogy nem használják..

Én legalábbis rengeteg varázslós animét láttam és egyikben sem volt abraka dabra

2021. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3, úgy értem varázszavak, nem pont ezek.
2021. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként megjegyzem hogy ezt konkrétan senki nem használj, nem tom honnan jött.

A mágikus szövegek nem úgy működnek, hogy elmondod és egyszer csak hopp történik valami. A varázsszövegek igazából egy dolog, vagy energia különféle funkcióinak "programozása" és irányítása. Megfogalmazzák benne mágikus a folyamatot és a célt, illetve bizonyos dolgok felruházhatók vele valamilyen tulajdonsággal. Legjobb ha az ember maga írja a szöveget, rímelő ritmizáló formában.


Abrakadabráról pedig: [link]

2021. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Grimfox ***** válasza:
100%
Ezek a varázsigék régi szövegtöredékek eltorzított változatai. Egy okkultista sem használja, sem senki, aki komolyan foglalkozik mágiával, mert ők tudják, hogy semmi hatásuk. Szemfényvesztők, és olcsó mutatványosok esetleg használják, de már náluk is ritka.
2021. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazon ok miatt, amiért hetente bemegy az illető a Lottózóba, pedig soha még egy kettese sem volt.
2021. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!