Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki használ mágiát vagy...

Valaki használ mágiát vagy okkultista tanokat?

Figyelt kérdés
Vagy próbálkozott már? Ha igen sikerült bármi?

2021. júl. 18. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Igen, a Fekete Táltos. Remélem feltűnt, hogy Magyarország brüsszeli támadása után hirtelen elemi csapások érik őket. Nincsenek véletlenek.
2021. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Igen. Én is szoktam mágiát használni. Én a természet erejével csapok le az országba. Az emberek folyamatosan dobálják ki a szemetet a fűbe látni mindenhol a szemetet.
2021. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

#1 Te milyen támadásról beszélsz? A nagyszüleim átéltek egy háborút, Budapest bombázását és ostromát, majd a szovjet csapatok bevonulását. Az háború. Most szalagcímeken olvasni, hogy "megtámadták Magyarországot". Kik? Mivel? Orbán nem az oszág.

Ami a természeti katasztrófákat illeti, az elmúlt időszakban volt jó néhány szerte a világban a távol-kelettől kezdve Afrikán át az USA-ig, egyikhez sem kellett semmilyen "fekete táltos".

2021. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Mindent is ki kell próbálni nem?
2021. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
#3 George Clooney támadta kb 1 éve Magyarországot, 1 hétre rá kórházba került.A pápa pár napja bírálta Magyarországot, és nem akart találkozni a kormánnyal, most kórházban van. Különös véletlenek.
2021. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

George Clooney melyik magyar várost bombázta egész pontosan? Vagy milyen támadást intézett Mo. ellen?

A pápa meg nem először van kórházban, sem akkor, sem most nem súlyos az állapota. Elég idős már amúgy. Pár éve meg azt rebesgették, hogy halálos beteg, mert néha megtántorodott a kamerák előtt. Gondolom akkor is elátkozták...

Amúgy Orbán Viktornak nemrégiben halt meg a nagymamája, átok? Az elhízása szintén átok miatt van?

Elég egyszerű világképed van, ha minden mögött átkot vélsz felfedezni.

2021. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Sziaa .Én egy ideje foglalkozom a màgiàval ,de csak alap szinteken. Eddig a mentàlis kép létrehozàsa és annak megvalósitàsa sikerült a legjobban( manifesztàció) Talizmàn segítségével . Tudok egy - két dolgot , fekete màgiát nem hasznàlok ,csak ritkàn( tudom ,hogy a màgiànak nincs színe mert akàrmilyen màgiàt hasznàlsz annak hatàsàst valaki / valami mindig elszenvedi . Ez az alapàllàs ) Nem tudom te mennyire vagy benne a témàban. Most szeretnéd elkezdeni? Vagy miért vagy rà kivàncsi?
2021. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
miért van mindenki lepontozva?
2021. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem én voltam!
2021. júl. 20. 17:52
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
#9 a sok idiótaság miatt amit idehánytok... válasz meg még nem érkezett egy sem.
2021. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!