Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Három ember megátkozott 1...

Három ember megátkozott 1 évvel ezelőtt. Legalábbis ezt mondták. Azóta nem tudok senkivel sem barátkozni és anyám is megkeseríti az életem. Mit tegyek szerintetek vagy tényleg el vagyok átkozva?

Figyelt kérdés

Nagyon sok emberrel online ismerkedtem, de pár nap után elfelejtettek engem. Aki pedig szimpatikus volt számomra és igyekeztem fenntartani a kapcsolatot, egyre jobban eltávolodott tőlem. Magányos vagyok. Új városba költöztem, így pedig még nehezebb barátokat szerezni.

Ha valakit érdekel, hogy miért átkozott meg 2 huszonéves nő és 1 férfi; annak egyszerű az oka - nem tudtam tovább párkapcsolatban maradni a férfival és elhagytam.

Önsors rontó átokban hiszek, de most már mindenben kételkedem.



2021. júl. 20. 12:25
1 2
 1/13 Rick válasza:
60%
Olyan, hogy átok nem létezik. Csak a mesékben.
2021. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Azért felejtettek el, mert amint meghallották ezt az ezoterikus maszlagot, rögtön véresre nyomták az ujjukat a Tiltás gombbal.

Ha nem szeretnél örökre magányos lenni, te is felejtsd el ezt az egész marhaságot és vállalj felelősséget a saját életedért. Hagyd ezt az egész csaló iparágat és fejleszd az ismereteid a világról.

2021. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy nem szóltam senkinek sem az átokról.
2021. júl. 20. 12:44
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Tedd keresztbe a két hüvelykujjadat, köpj rá hármat és felejtsd el ezt a hülyeséget!!!
2021. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
jössz inni?
2021. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:D mennék.. csak garant, hogy messze vagyok tőled.
2021. júl. 20. 13:05
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Szia. Meg tudod nézni egy kisebb rituàlé segítségével hogy àtok van e rajtad , vagy hogy próbàlkozik e valaki azzal hogy megàtkozzon . Foglalkozom ( bàr még kezdőként ) màgiàval és boszorkànysàggal
2021. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
6. mondj egy megyét hátha ><
2021. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon lakom.
2021. júl. 20. 19:14
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
szólj ha erre jársz ><
2021. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!