Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan érdemes olyan tárgyat...

Hogyan érdemes olyan tárgyat készíteni, mely talizmánként segíthet abban, hogy a pénz ne follyon ki a kezünkből?

Figyelt kérdés

Szeretnék készíteni ajándékba egy ilyen tárgyat. Arra gondoltam, hogy szimbolikusan lehetne ez egy persely, mert az ugye tartja a pénzt. Ráadásul praktikus ajándék lenne. Az oldalain lehetnének olyan szimbólumok, amelyek szintén pénzre utalnak vagy, anyagi egyensúlyra. Azt szeretném, hogy misztikusan nézzen ki, de ne csak kitalált, értelmetlen szimbólumok legyenek rajta.

Ebben a videóban betűkből készítenek logószerű szimbólumot, nagyon érdekesnek találom: https://www.youtube.com/watch?v=b_d4Li1nOxc

Ebben a videóban pedig számok alapján készítenek szavakból szimbólumot, ez is érdekes: https://www.youtube.com/watch?v=0L7DY8epUpI

Ezeket gondoltam felhasználni, 4 nagyon max 6 különböző szimbólumra gondoltam, mivel egy kockának ennyi oldala van. Tartok tőle, hogy ez sok, esetleg kiolthatják egymást. Érdemes-e ennyit vagy inkább egy-kettőre kell redukálni a jeleket?

Milyen más szimbólumokat lehetne még alkalmazni? A cél elsősorban nem a pénz bevonzása, inkább annak megtartása, stabil anyagi helyzet kialakítása.

Bármilyen hasznos, és értelmes tanácsot elfogadok, azzal kapcsolatban, hogy hogyan érdemes kinéznie egy ilyen mágikus tárgynak, hogy ne csak szép, de hatásos is lehessen. Köszönöm!



2021. júl. 22. 17:18
 1/5 Grimfox ***** válasza:
100%

Más megközelítés lenne szerintem a hatékonyabb. Meg kéne tudni, mi az oka, amiért a pénz kifolyik a keze közül az illetőnek, és azzal kapcsolatos amulettet, vagy talizmánt készíteni. Ha a felszínre bukó problémát próbálod orvosolni, lehet hogy sikertelen leszel, mert a probléma gyökere olyasmi, amire nem hat a tüneti kezelés.

A videóban sigileket készítenek. Ezek jók, ha te használod őket, de ha valaki más használja őket, már nem hatékonyak, mert nem ismerik a szót, vagy mondatot, amit egyetlen jellé vontál össze. Az ilyen szimbólumok az által nyerik az erejüket, hogy a szándékodat szimbólummá alakítod, és amikor csak ránézel ezekre a szimbólumokra, eszedbe jutnak akkor a kívánt hatás is felötlik a tudattalanodban. Azaz az alkotó elméje a valódi erőforrás, a sigil típusú szimbólum csak egy személyes kulcs.

2021. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, amit írsz. Szerintem is az lenne a hatékony, ha ezeket fel tudnánk tárni, mert akkor az amulett már csak mellékes lenne. De sajnos a probléma inkább egy függőséghez hasonlít és nincs egy jól megfogható alapja, az illető nagyon komoly kifogásrendszerrel rendelkezik, az indokok egy kört alkotnak, a valósághoz nincs közük sajnos. Viszont szereti az ilyen misztikus tárgyakat, ezért gondoltam ilyesmire, ami felszínes ugyan, de talán segíthet.


Köszönöm a választ! Tanultam belőle. :)

2021. júl. 22. 19:42
 3/5 Grimfox ***** válasza:
100%

Ez esetben lehet hogy nem is kell, hogy tényleges hatása legyen a tárgynak. Elég, ha kabala szinten működik, emlékezteti arra, hogy azért kapta, hogy a pénz ne follyon ki a keze közül. Gazdagségot, anyagi stabilitást, szerencsét szimbolizáló tárgyak. Például régen a Vörösmarthy téren lehetett csináltatni olyan szerencseérmét, amin volt patkó, és négylevelű lóhere. Az érme maga a pénzügyeket szimbolizálhatja, a szerencseszimbólumok meg a pénzügyi szerencsét, problémák elkerülését. A malacpersely se rossz ötlet ilyen szempontból, ahogy írtad, mert a malac a gazdagségot, felhalmozást szimbolizálja. Malacpersely négylevelű lóhere motívummal, vagy valód négylevelű lóherét rádekupézsolhatsz. Az ő esetében nagy eséllyel a pszichológiai hatás, ami a hosszú idő alatt alakul ki elérhet valamit.

Sajnos az olyan önvédő körök általában pszichés problémát fednek(nem feltétlen betegség), és védik magát a problémát, ezért ha az illető nem akarja, nehéz mögéjük látni. Valóban csak a tüneti kezelés marad.

2021. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Jó választás lenne egy zárható persely, aminek kulcsa nálad lenne.
2021. júl. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Nem lenne jó választás. Abszolút bántó lenne.
2021. júl. 27. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!