Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha elengeded, megkapod,igaz ez ?

Ha elengeded, megkapod,igaz ez ?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam, hogy a görcsös ragaszkodás,sóvárgás éppen az ellenkezőjét okozza, váltja ki.

Viszont magam példáján, nem keresem görcsösen a szerelmet,pedig négy éve hagytak el.

Nem vágyom gazdagnak lenni,sőt a pénz sem az Istenem.


De ennek ellenére sem anyagiakban, sem kapcsolati lehetőségben sem érzem,hogy az élet kényeztetne.

Őszintén mondva a társ pedig hiányzik az életemből ...


Nem mondom,hogy sóvárgok,de azért nem olyan jó négy éve magamban kóborolni....


2021. júl. 26. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha elengeded, nem kapod meg feltétlen. Csak utat engedsz az új lehetőségeknek amiért meg kell dolgoznod.
2021. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elengeded, akkor nem leszel görcsös, így megkapod azt a lehetőséget, hogy visszajön hozzád, feltéve, ha hozzád tartozik. Tapasztaltam, hogy míg az életed odaadnad valakiert, tesz rád, de ha sok hétnyi szenvedés után kezdesz jobban lenni, akkor újra felkeres. Itt dönthetsz, hogy mit szeretnél.
2021. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem a volt páromat szeretném vissza !

Azóta már négy párja volt,most az ötödikkel van másfél éve.

Eszembe sem jutott újrakezdeni....Teljesen készen állok egy új kapcsolatra, mivel nem egy konkrét embertől teszem fuggővé az életem :)

2021. júl. 26. 19:51
 4/12 anonim ***** válasza:

Értettem persze, amit mondasz, én csak a saját példámmal szerettem volna illusztrálni a dolgot. :)

2-es voltam.

2021. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
80%

Szerintem ez a mondás igaz, de nem párkapcsolatra

Sok mindent nagyon akartam, aztán őszintén, és itt a legfontosabb - őszintén elengedtem őket. Aztán mint valami csoda maguktól rendbe jöttek..

De itt problémákról beszélek, anyagi, egészségügyi, illetve baráti kapcsolatokról

Szerintem ez párkapcsolatra nem jellemző, ismerkedni akarni kell

Maximum jó helyen leszel jó időben, de az elengedés itt szerintem nem igaz

2021. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan szinten igaz, hogyha már megszállottan akarsz kapcsolat, ha elengeded, lehet megismersz valakit akivel meg is szeretitek egymást és nem csak azt nézed jaj, jaj legyen már kapcsolat bármi áron.
2021. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tudi333 ***** válasza:

Ez teljesen így van! Valoszínűleg nem engedted el a dolgot, dolgokat, azért nem jönnek, csak úgy gondoltad, hogy elengedted...

Amint elengedsz valamit, abban a pillanatban, egy csapásra megoldódik. Amit kergetsz, az menekül előled!

2021. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Ha elengeded milyen lépéseket teszel érte hogy megkapd ?
2021. júl. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Na még csak az hiányozna!


Azt a sok sz@rt amit eddig elengedtem, megkapnám.... :DDD


Dolgozz azon, hogy megoldod az útjában álló problémákat!

Spirituális terápia és meditáció a kulcs

2021. júl. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
"Ha elengeded, megkapod" - ez a megtartani nem tudók, a tehetetlenek mentsvára.
2021. júl. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!