Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Manifesztáltál már? Ha igen,...

Manifesztáltál már? Ha igen, mit? Bevált?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 18:23
 1/5 anonim válasza:
68%

Egy szuper állásinterjún voltam,egy ruhaboltban. Nagyon jó fizetést ajánlottak fel, a tulaj szimpi volt, jó előérzetem volt. Azt mondta mindenképp hív a héten. Azért a biztonság kedvéért teleírtam 10 oldalt, azzal a szöveggel,hogy megkapom az állást,pontosan leírtam mindent

Naponta mormolgattam,hogy igenis enyém lesz a meló

De a nő nem hívott, én hívtam fel és kiderült,hogy már 2 napja felvett mást :)

2021. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
88%

A legnagyobb dolog a házasságom volt, de hozzáteszem, nagyon komoly önismereti munka van mögötte, és nagyjából fél év kitartó vizualizálás, megerősítések, vizualizációs tábla készítés, pozitív gondolkodás, mire találkoztam a lelki társammal. A kétkedőknek mondanám, hogy TERMÉSZETESEN ISMERKEDTEM IS MELLETTE, nemcsak ültem a füzetem előtt és mantráztam, hogy eljön! :D De valóban, a férjem "bevonzása" volt a legnagyobb dolog. Előtte mindig apróbb, megvalósítható dolgokat igyekeztem magamhoz vonzani, volt,ami sikerült, volt,ami nem.

Azt is hozzátenném, nem minden pontosan olyan, mint aminek elképzeltem, nyilván, főleg külsőségeket tekintve, de az érzés, a találkozás, ahogy alakult a kapcsolat, mind olyan, mint aminek elképzeltem.


A következő nagy projektem a kisbaba lesz, ami azért is nehezített pálya, mert a diagnózisom szerint nem sok esély van rá,hogy legyen. De hiszek benne, és pont emiatt sikerül majd!

2021. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"vizualizációs tábla készítés,"

Durva amúgy, hogy egyeseknek ilyen dolgokat kell megtegyenek, hogy valaki bejöjjön az életükbe, és utána még el is hiszik, hogy a füzet vezetésük miatt jött el a nagy szerelem.

Amúg meg mi ez, hogy "nem minden pontosan olyan, mint aminek elképzeltem, nyilván, főleg külsőségeket tekintve"?

Szóval volt valaki, aki beléd habarodott, ezért te is belé, még akkor is, ha nem is tetszik amúgy neked? Megkérdezhetem, hány év után házasodtatok meg?

2021. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"és utána még el is hiszik, hogy a füzet vezetésük miatt jött el a nagy szerelem"


Az a rész elkerülte a figyelmedet, hogy


"de hozzáteszem, nagyon komoly önismereti munka van mögötte"


"TERMÉSZETESEN ISMERKEDTEM IS MELLETTE, nemcsak ...."?

2021. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerelmet (2x) , meg azt hogy megkapjak egy üzenetet.
2021. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!