Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudok holdvizet készíte...

Hogyan tudok holdvizet készíteni? És mire tudom használni?

Figyelt kérdés
Tényleg nem tárolhatom el sokáig? Az is igaz, hogy nem érheti nap?

2021. aug. 3. 15:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20as ha létezik mágia akkor abban is kell lennie törvényszerűségnek, szóval a szimbolika egy részben biztos tévedés.
2021. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Grimfox ***** válasza:
100%
A szimbólumok analógiákon alapulnak, van bennük logika, de nem az a fajta, amit mondjuk egy egyenlet megoldásához használsz. Ha két dolog hasonlít, akkor egyikről következtethetsz a másikra. A Hold visszaveri a Nap fényét, ezért olyan mint a tükör. Mivel olyan, mint egy tükör, a Hold tükör. Így következik a szimbólum logikája. Lényegtelen, hogy a valóságban nem igazi tükör. Amíg az asszociáció létrejön, addig szimbólum. És amíg az asszociáció létrejön, addig mágikus célokra is lehet használni. Nem tűnik logikusnak, de a tudatalatti számára teljesen értelmezhető, és megfelelő körülmények között produkálja is az elvárt hatást.
2021. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel tüköröl visszaveretem az uv lámpa fényét ha ennyii kell.
2021. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Grimfox ***** válasza:
100%
És az UV lámpáról mire asszociálsz? Mert a Napra nem lehet vele asszociálni. A tükör ezüst tükör, vagy üveg? Kerek tükröt használsz? Hogy teszed ki magad a telihold élettani hatásainak, amik szükségesek az asszociációhoz a tényleges Hold nélkül? Vannak helyettesíthető szimbólumok, és vannak olyanok, amiket nem tudsz mással helyettesíteni. Az égitestek bizonyos állapotait nem tudod helyettesíteni. Attól, hogy nem a hagyományos logikát követi, még nem jelenti, hogy egyszerű is. És azt sem, hogy marhaság. Minden ember tudattalanja analógiás úton működik, csak mivel tudattalan, amíg nem figyeled szándékosan, nem fogsz róla tudni.
2021. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
24es szimbolika🤣
2021. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a részletes magyarázatot csak az nem fogja fel aki nem akarja.
2021. aug. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Én mindenesetre köszönöm a bőséges válaszokat, még az utánam feltett témába vágó kérdésekre is. :) A trollkodó válaszokra írt bőséges magyarázatokért is hálás vagyok ♥
2021. aug. 4. 12:07
 28/28 anonim ***** válasza:
67%
Elég ha rámeditálsz a Holdra, a Hold fényére. Ez mondjuk koncentráció, mert csak rezzenéstelenül kell nézned. A tudatalattit, az álmokat, az érzékenységet aktivizálja. Viszont nem szabad túlzásba vinni, mert hallucinációid lehetnek. Csak addig csináld, ameddig bírod. Én volt hogy túltoltam és elkezdtek felbugyogni a dolgok. Ami jóval biztonságosabb, az a felkelő vagy lemenő Nap fénye. Az még nem károsítja a szemet, viszont feltölt szellemi energiával. Amúgy minden ilyesmi finomítja az érzékszerveket, csak tudni kell, hogy hol a határ. Már maga a figyelem is a homlokcsakrát aktivizálja. A szétszórtság, figyelmetlenség a legnagyobb ellensége.
2021. aug. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!