Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudok holdvizet készíte...

Hogyan tudok holdvizet készíteni? És mire tudom használni?

Figyelt kérdés
Tényleg nem tárolhatom el sokáig? Az is igaz, hogy nem érheti nap?

2021. aug. 3. 15:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
Holdon nincs víz
2021. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Grimfox ***** válasza:
87%

Van aki csak kirakja a telihold fényénél éjszakára a vizet. Én régen tettem bele ezüstöt, és egy holdkövet is, úgy raktam ki a telihold fényére. Egy papírra raktam, amin egy gyűjtést jelentő szimbólum volt, azon állt az üvegcse. Magában a jel nem csinál sokat, de a szándékodat kifejezi, ezért működni is fog. (egy óramutató járásával ellentétesen forgó spirál gyűjtő szimbólumnak számít)

Nem tárolható el sokáig, több okból sem. A víz megposhad. Ez főleg akkor számít, ha olya dologra használod a vizet, amit el is fogyasztasz utána. A másik oka, hogy a víz, még ha különleges eljárással készül is, nem tárolja sokáig azt, ami bele kerül. Szerintem előbb vész el általában az ereje, mint hogy megposhadna.

Nap is több okból jobb, ha nem éri. A poshadást gyorsítja, ha nap éri. Ez elég praktikus ok. A másik, hogy a Nap ellentétes pólusú, mint a Hold. Gyorsabban veszít a víz a hatásából.

Sok dologra használható. Rituális mágia során más szimbólumok erősítésére alkalmas, amik Hold jellegűek. Bármi, aminek a jelentése tartalmazza a következőket: nőies, titkos, rejtett, tükör, hideg, nedves, és hasonlók, erősíthető holdvízzel, mivel a Holdhoz kapcsolódnak ezek a fogalmak.

2021. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ♥
2021. aug. 3. 16:12
 4/28 A kérdező kommentje:

Sosem csináltam még ilyet :) De nem sokára ismét telihold lesz, és szívesen csinálnék egy kevéske vizet :)

tudsz még esetleg abban segíteni, hogy milyen mágiával (eszközökkel) lehet pl intuíciót erősíteni, vagy segíteni a harmadik szem kinyílását? :)

2021. aug. 3. 16:15
 5/28 Grimfox ***** válasza:
79%

Ezeket csak a megfelelő meditációs technikával lehet ténylegesen fejleszteni. Főképp a harmadik szemet. Az intuíciót lehet javítani ideiglenesen különböző szertartásokkal, de az eredmény nem lesz elég nagy, és elég tartós, hogy jelenleg hasznodra váljon.

A rendszeres koncentrációs, és kontemplációs meditáció erősíti az intuíciót. Ez tapasztalat. A "harmadik szem kinyitása" pedig nem egészen az, mint aminek általában hiszik. A harmadik szemnek nevezett hely a tudatod központja, ami a homlokod mögött van. Keleten ezt ajna csakra néven ismerik. Ez a szellem lakhelye, a szellemi észlelés helyszíne. Amikor ez tudatosodik, azt lehet nevezni a harmadik szem kinyílásának. De ezt megelőzően van 5 korábbi tudatosodási szint, amit végig kell járni, hogy a hatodik, a harmadik szem sikeres legyen. Másképp csak a bajt keresed. Szerintem jelenleg maradj az intuíció erősítésénél meditáció segítségével.

2021. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
24%
Holdvíz, kiégek :D
2021. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Ide tolakodhatok egy kérdéssel? Csak mert témába vág és nem akarok emiatt egy hasonlót kiírni külön kérdésbe. Szóval bocsi ha zavar az idetolakodásom.



Ha teliholdas holdfogyatkozáskor (gyengébbek kedvéért: Az az esemény amikor a föld a hold és nap közé pozicionálódik) készíted akkor lesz valami eltérés a végeredményben? És ha igen akkor miféle?

2021. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Grimfox ***** válasza:
66%
Nem tudom, van e ennek neve, és csak tippjeim vannak hogy milyen hatásai lesznek, de nem lesz ugyanolyan hatása, mint a normális teliholdkor készültnek, az biztos. Valószínű, hogy elvakítás, elrejtés, sötétéség, és hasonló szimbolikákat nyer, vagy pedig földies erőt, bár ennek kisebb esélyét látom.
2021. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Oh, köszönöm. Csak elgondolkodtam, hogy mi lenne ha véletlen holdfogyatkozáskor teszi ki az ember a vizet. És gondoltam egy profi hátha tud valamit róla.
2021. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Grimfox ***** válasza:
88%
Ha profi véleménye/tapasztalata érdekel, lehet egy boszorkánysággal foglalkozó személyt kéne megkérdezni. Vagy egy wiccát. Ők elég Hold beállítottságúak.
2021. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!