Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak itt boszorkányok?

Vannak itt boszorkányok?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször álmodom boszorkányokkal kapcsolatban.

Ez mintha valamiféle előjele lenne annak, hogy talán egy boszorkány nő meg kellene rontsa az én ártatlan fiatal kis lelkem...

24f



#álom #boszorkány #gang #varázslás #pannónia utca #Esbath
2021. aug. 5. 01:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
A boszorkány fétiseddel kapcsolatban inkább a szexualitás témakörbe írj.
2021. aug. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Hirdesd meg a tested a boszorkányoknak szabad felhasználásra.
2021. aug. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme...................

Vagy túl sok filmet/könyvet néztél/olvastál és emiatt álmodsz ilyeneket, vagy csak simán túl sokat kattogsz a témán.

Az ilyen álmoknak semmi értelme vagy jelentősége sincs, csak simán egy furcsa álom és kész.

Csak te gondolsz bele többet, mint ami.

2021. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Én szívesen feláldozom a lelked a főpapunknak!
2021. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
A kélyvágyakról szóló álmokat nem kéne a boszorkányság és varázslás címkével ellátni... Ez simán csak egy megmagyarázhatatlan perverz képzelgésed.
2021. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyere, fiam! Sarlóval lemetsszük a pöcörődet és kicsöpögő vért pedig felfogjuk és bemutatjuk áldozatként.
2021. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
:))))))))))))
2021. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#5


Pedig pont az ezoterikusok mondják mindig, hogy minden álomnak komoly jelentése van és foglalkozni kell vele.


Nekem meg voltak ilyen álmaim.

Többször álmodtam már a Moirákról is, megjelentek az álmaimban.

Egyszer több évvel ezelőtt is volt olyan, hogy azt álmodtam, hogy három nő előtt álltam (két középkorú és egy idősebb) akik valamilyen varázslónők vagy jósnők voltak. Meztelenül álltam előttük, csak egy darab alsó volt rajtam és ők méregettek és kétértelműeket szólogattak be ("már vártuk magát fiatalember" mondta huncutul az egyikük, pl ilyesmik).

Meg olyasmi is volt még régebben (vagy négy-öt éve) hogy három középkorú nő engem keresett egy nagy bevásárlócsarnokban. Azonban nekem vizelnem kellett, de amikor a kabin-szerű toaletbe mentem akkor nem tudtam vizelni, mert a Három Nő zavarni kezdett és leskelődtek, mert a kukimra voltak kíváncsiak.


Voltak még hasonló álmaim az elmúlt években, ahol boszorkányok, jósnők vagy hasonló erőkkel bíró nők szerepeltek.

2021. aug. 6. 00:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdezi, amelyik azt mondja, hogy mindnek komoly a jelentése az csak a pénzedre hajtó álomfejtő. Sőt ha túl sokat foglalkozol jelentéktelen álmokkal, akkor tudat alatt valamilyen formájú kiteljesedését idézed elő.


Az a vizeletkényszeres álmok nem jelentenek nagyjából semmit. Legfeljebb azt, hogy alvás közben rád jött a vizelhetnék.



Gondolom sokat kattogsz éber állapotban az ilyen típusú álmaidon. Mert könnyen kivetülhet tudat alatt az álmaidra az amin sokat kattogsz.

2021. aug. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Begyújtom a kristályt és ráolvasok a lelkedre. Olyan rontást fogsz kapni hogy a gyomrod nem fogja bírni és akkor kiszívom belőled a gonoszt az úgy jó lesz?
2021. aug. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!