Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van valaki aki látnoki képessé...

Van valaki aki látnoki képességekkel bír?

Figyelt kérdés
Sziasztok! az lenne a kerdesem hogy van e kozottetek olyan akinek latnoki kepessegei vannak? tisztanlatas stb.. es ha igen akkor ez szuletese ota igy van nala vagy tanulta? ha valaki tanulassal fejlesztette ezt a képességet akkor esetleg tanacsot tud adni? válaszaitokat koszi elore is!

2021. aug. 11. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Köszöntelek. Magiszter Dumbuldus vagyok, a Magyar Tisztánlátók Országos egyesületének főtitkára, illetve a Tisztánlátók Világkongresszusának tiszteletbeli elnöke. A tisztánlátásom más születésemkor megvolt és nagyon kevés embert ismerek aki tanulással tudta fejleszteni. Persze ők sem érik el soha a tiszta-tisztánlátók képességeit. A te esetedben tisztán látom, hogy sajnos sosem lesz belőled tisztánlátó.
2021. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Üdvözlet kedves, anonim kérdező!

Magát felvették a Roxfort Látnok s tisztalátás képző szakiskolába. Kérjük vegye fel tankönyveit a legközelebbi könyvesboltban s jelenjen meg a Szeptember 32.-ei évnyitógálán.


Üdvözlettel,

A Mágiaügyi Miniszter



[Nyugi nem kell felhúzni a vizet. Csak nem hagyhattam ki ezt.]

2021. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak néha megálmodok dolgokat. Ezen kívül biztos semmi ezoterikus nincs benne, de nagyon jól bele tudok látni másokba. Néha elég egy fél mondat is.

Múltkor egy ilyen fél mondatból összeraktam, hogy az illető virágnyelven lebeszélt egy randit a szeretőjével. Kb. semmit nem tudok az illető magánéletéről, csak hogy nős. Tiszta idegbeteg volt. Késő délután előkerült kisimulva, kivirulva. Akkor eszembe jutott a telefonvíhás, amit hallottam. De én már a híváskor tudtam.

Néha meg csak annyi, hogy bizonyos embereknél elkezd bennem szirénázni a bip-bip. Akkor is, ha valamiért szimpatikusak vagy csak mindenki dícséri őket, bennem meg szól a bip-bip. Még soha nem tévedtem.

2021. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kamasz korom végén alakult ki ez a képesség. Az elemuésem mosódott szépen lassan olyanba, hogx érzés alapján ítélek, nem pedig tudat alatti elemzés alapján.
2021. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Azt megérzésnek hívják és nem látnoki képességnek.

2021. szept. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!