Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi lehetett ez a furcsa...

Mi lehetett ez a furcsa kaparászás?!

Figyelt kérdés
Tegnap este gépeztem a szobámban,közben ment a TV és hirtelen kaparászást hallottam.Nem a TV-ből jött,nem is a gépből,és nem is tartunk állatot.Más kutyák kizárva,mrt a kerítésünkön nem tudnak bejönni a kóbor dögök.Ez nem egyszeri eset,máskor is hallottam már,mintha az ajtómat kaparná valami karmos állat.Nagyon félk,félek egyedül lenni.Ez elég cinkes egy 16 éves fiúnak...mivel tudnám megszüntetni?!Valami szertartás kéne,amivel meg tudom békíteni az esetleges szllemet(?).Kérlek,ha bármi ellenszert avgy szertartást ismertek,írjátok meg!
2010. aug. 29. 15:28
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
szentem ebben semmi ciki nincs én is 16 éves fiu vagyok és tapasztaltam hasonlót de én már megszoktam de nálunk pl van olyan hogy magától kinyilik a csukott ajtó stb... de szerintem a te esetedben csak szimplán lehet hogy rágcsáló de lehet hogy télleg egy halott elveszett lélek nem lehet ezt tudni jah és én meg folyton egyedül vagyok családi házban szal jah ... szerintem nyugodj meg nem kell parázni olyankor ha hallasz kaparászást akkor nyisd ki az ajtót és nézz ki :) hátha csak egy egér
2010. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
na most már én is félek :S
2010. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Egy egér éles karmai elnyomják a South Park-ot max hangerőn?Nm hinném XD

Köszi,hogy nem tartod cikinek.

2010. aug. 29. 15:36
 4/24 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
eszedbe se jutott szólni a szüleidnek ? vagy ha igen ők mit mondtak rá ? egyébként a hangfalad szar.
2010. aug. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
HAngfal?Ki beszél itt hangfalról?A tévében megy,maxon,de olyan hangos a karmolászás,hogy még úgy is hallom.A szüleimnek mondtam,azt mondták rá hogy hülye vagyok.
2010. aug. 29. 15:40
 6/24 anonim válasza:
100%
Nincs padlásotok? Lehet hogy nyestet vagy valami más élőlényt hallottál.
2010. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
47%
és a tvben nincs hangszóró ? simán berezonálhat az is. ha legközelebb hallod ezt a kaparászást fogj meg 1 baseball ütőt és vágj bele a Tv-be, hidd el el fog múlni. vagy álj le a narkóról.
2010. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom,nem narjkózok,de annyira még nem vagyok elkeseredve hogy belevágjak a TV-be ...

Akkor is hallom ha ki van kapcsolva(plusz kihúzva,mrt mostanában gyakoriak a viharok,és mindn este kihúzzuk.).

2010. aug. 29. 15:44
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
bemászott a tető alá egy nyest, menyét vagy Justin Bieber
2010. aug. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
ha legközelebb kapar, nézd meg mi az
2010. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!