Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés kinek sikerült?

Szerelmi kötés kinek sikerült?

Figyelt kérdés
Kérem csak az válaszoljon, aki csinált már ilyet máson-annak mi volt az eredménye? Ha rajtad csinálták, akkor mit éreztél? Nem akarok ilyet csinálni, de nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy egy ilyen kötés az hogy lehet hatásos, hogy történhet meg ilyen.
2021. aug. 19. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Igen, de úgy 10 perc után elkezdett zsibbadni a csaj keze az ágy háttámláján, úgyhogy inkább eloldoztam
2021. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon érdemleges válasz volt 😂😂😂
2021. aug. 19. 21:02
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Én csináltam ilyet kb 3 éve a pasimon (már nem tudom, hogy kivel), mikor fél évig külön voltunk. Visszajött hozzám, de nem igazán reménykedtem már, de sajnos úgy hatott, mint egy átok, mert sokkal csúnyábban viselkedett velem, egyszerűen pokoli volt, de mégsem tudtam elhagyni, mert betegesen ragaszkodtunk egymáshoz. Aztán rájöttem, hogy ha van még közös jövőnk, akkor mind a kettőnknek fejlődnie, tanulnia kell egymástól függetlenül, hogy ne bántsuk egymást.
2021. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
3-as vagyok, kiegészíteném: sokan nem hiszik el, hogy működik, de van ami hatásos. A saját és a másik ember tudatalattijára hat, elültetve benne olyan gondolatokat, amik arra kötelezik őket, hogy újra összejöjjenek.
2021. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) és akkor csináltál egy oldást? Nekem ez olyan durva, hogy egyáltalán ez lehetséges. Nem értem, hogy hogy lehet ennyire ragaszkodni a másikhoz, illetve hogy, hogy jönnek a kötött félnek a gondolatok, hogy neki az exe kell.
2021. aug. 20. 19:12
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Igen, csináltam oldast itthon gyertyaval, hatásos volt.

Tényleg elkepzelhetetlen ebben a materialista világban, de letezik mágia, de nem olyan szinten, mint a Harry Potterben :)

Ha érdekel a téma, és jól beszélsz angolul, ajánlom az alábbi oldalt, rengeteg mágiával kapcsolatos témát kiveséznek:

[link]

2021. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És akkor mennyi idő múlva ment vissza a volt párod? Tényleg nagyon ragaszkodott és csak te jártál a fejébe? Mesélnél nekem erről? Számomra ez olyan hihetetlen
2021. aug. 20. 19:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Kb 4 hónap teljes némaság után jelentkezett (nem kerestem ez idő alatt), de még így is kellett idő, míg visszatalált hozzám. Elmondása szerint tök jól elvolt nélkülem, de ezt csak büszkeségbol mondta, mert a haverjai szerint nagyon magába volt zuhanva sokszor. Szóval lehet, hogy próbált küzdeni a kötés ellen, de nem sikerült neki hosszútávon. Nekem nagyon hiányzott ő, én jobban szenvedtem, mégsem remenykedtem abban, hogy visszajön, mert nagyon csúnyán váltunk el egymástól. Aztán az első jelentkezése után vagy 2 hónapig cssk irogattunk egymásnak, de egy véletlen folytán egy hosszú hétvégét nálam töltött, így lettünk újra egy pár.
2021. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon durva. Akkor ezekszerint jól csináltad a kötést :)
2021. aug. 20. 19:35
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
3-as, leírod, hogy csináltad? Kíváncsi lennék, milyen kötés az, amit otthon el lehet magadnak végezni. Már csak azért is, mert sokan mondják itt, hogy mágussal sem sikerült.
2021. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!