Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyire veszélyes vérmágiával...

Mennyire veszélyes vérmágiával szerelmi kötést csinálni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 29. 03:58
1 2 3
 21/26 Tibortom válasza:
64%
Vérmágia, fekete mágia csak az emberek képzeletében létezik. A Mikulás viszont igenis létezik! Többet is láttam Karácsonykor,
2021. aug. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Leveltetu ***** válasza:
89%

A magiahoz nem ertek de az alapveto emberi gondolkodast erzelmi szinten nagyon is ismerem.

Ha a paroddal megromlott a kapcsolatotok, a javaslatom az lenne, hogy elobb azt kellene kideriteni, hogy mi az oka annak.

Amennyiben o is szeret teged , nem kell ilyesmihez folyamodni, mert mar alapbol hozzad koti a szeretete.

Mi az oka annak , hogy megromlott a kapcsolatotok?

Velhetoen ki az aki miatt ez megtortent?

Miert csak most foglalkozol a megoldassal?

Miert gondolod, hogy ez a legjobb megoldas?

Mi lett a megoldasod eredmenye?


Kivancsi lennek a valaszaidra amennyiben ugy gondolod, hogy erdemes megvalaszolni ezeket a kerdeseket.

2021. aug. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 zsolt0638 válasza:
28%
HeriPottert kérdezd!
2021. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 minecraft2 ***** válasza:
66%
Emberek hogy lehettek ennyire buták már? Milyen fekete mágia, miről beszéltek? A gondolataiddal tudod befolyásolni a saját és hatással lenni mások életére, ennyi a lényeg.
2021. szept. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
0%
Én annyira szeretném ha már valaki engem megátkozna!! Olyan kíváncsi vagyok mi történne!Szerintem semmi,de átkozzon már meg valaki könyörgöm!!!!!!
2021. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Laylah ***** válasza:
52%

Hát, kérdező, remélem annak is tudatában voltál, mikor csináltad, hogy ha sikerül, akkor is össze fog titeket kötni, mikor már egymás torkának esnétek, annyira gyűlölitek egymást. Ez nem arra irányul, hogy szeretni fog és a tenyerén hordozni élete végéig, hanem arra, hogy nem tudjátok elhagyni egymást akkor sem, ha belepusztultok, ha napi szinten bántjátok egymást.

Megérte?

2021. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!