Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Idő előtt elhunyt-öngyilkos...

Idő előtt elhunyt-öngyilkos barátnőm közös karmánk, feladatunk, amit nem sikerült teljesíteni ilyenkor mi van? Hogyan tovább az életben?

Figyelt kérdés
Egyik kérdésem idő előtt elhunyt (öngyilkos) barátnőm (több éve már) mi volt a közös feladatunk karmánk bármi? Amit lehet nem teljesített és azért van néha néha mellettem..? Valaki tudna vele beszélni? Mit üzenne mit mondana nekem? Egy spiritualis szemely azt mondta nekem ebben az életben ő lett volna az én ikertestvérem de mégsem lett így mert a lelkeink megbeszélték hogy majd találknak. Valaki? ELőre is köszönöm..

2021. szept. 27. 19:01
 1/5 Grimfox ***** válasza:
79%

Ha ebben az életben nem sikerült, akkor a következők egyikében újra találkozni fogtok olyan formában, hogy a közös karmátok érvényesülni tudjon.

Ha az lett volna a karmátok, hogy ikertestvérek legyetek, akkor azok lettetek volna. Az olyan karma, ami már a születés előtt is kihat az emberre nem változik meg, úgy, hogy mégsem történik meg. Viszont mivel barátok lettetek, ezért mégis volt olyan karmátok, ami hasonló volt a testvérekéhez, és ez közel hozott titeket egymáshoz. Valami hasonló fog történni a következő, vagy valamelyik másik elkövetkező életben, amikor alkalom nyílik rá.

2021. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm.


De akkor mért maradt velem? 2x elkültem segítséggel mégis vissza jön.. Miért marad?

2021. szept. 27. 19:23
 3/5 Grimfox ***** válasza:
92%

Azt mondják, az öngyilkosok lelkének sokáig tart, míg tovább tudnak jutni a következő születéshez. Ha kötődése van hozzád, az még nehezebbé teheti. De előfordulhat, hogy nem a lelke maradt ott, csak a szelleme, amit a te emlékeid, és érzéseid táplálnak. Ha a lélek már továbbállt, de erős érzéseket, kötődéseket hagyott maga mögött, itt maradhat egy szellem. Ez nem a valódi személy, csak töredéke, és a saját érzelmei tartják fenn, avagy egy külső személy kötődése. Ha elküldöd, de továbbra is erős érzelmekkel, gondolatokkal kötődsz hozzá, táplálod ezt a szellemalakot, mintha csak egy emlék lenne, amit mindig felidézel, ezért a közeledben marad. Olyan is megeshet, bár ritkábban, hogy a saját érzéseid, és gondolataid testesülnek meg egy szellemhez hasonló formában, ami már tényleg nem az eredeti személy, csak a te emlékeid. Mivel a barátnőd öngyilkos lett, ezért mindhárom verzióra van valamennyi esély.

Ha túlteszed magad az elvesztésén, és nem csak tudatosan, hanem mélyen belül is, akkor a kötelékeitek eléggé fellazulnak ahhoz, hogy ha a lélek maradt itt, már ne érezze szükségét, hogy visszatérjen hozzád, gyorsabban tovább tud jutni, ha pedig csak a szellemalak maradt itt, az lassan el tud enyészni, mivel már nem táplálod tovább. Ha a saját emlékeid öltenek formát, akkor ugyanaz fog történni, mint a szellemalak esetén, csak gyorsabban.

2021. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én tudom, lehet hibás, de mivel elmúlt így nem ő kötődik hozzád, hanem te ő hozzá.

Ha a sorsa, a forgatókönyve azt írta, hogy ennek így kell véget érjen akkor nem maradhatott túl sok a közös karmából.

Lehet kicsit durván hangzik, de nem tudjuk milyen utat számítunk magunknak, mit terveztek az égiek. Az első és egyik legfontosabb, hogy tőlünk telhetően a legjobbat nyújtsuk, S a legtöbbet hozzuk ki abból a kis időből ami nekünk adatott.



Részvét azért, biztos nehéz lehet.

2021. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Az öngyilkosság nagyon gáz. Semmiképpen nem léphet tovább, míg itt nem járt le az ideje.
2021. szept. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!