Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés elrettentő...

Szerelmi kötés elrettentő példákat tudtok mesélni?

Figyelt kérdés
Hátha kicsit kevesebb szerelmi kötéses kérdés lesz a válaszok hatására.

2021. okt. 1. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerelmi kötést akartam a szomszéd lányra rakni, de az ő hajszála helyett a 70 éves anyukája hajszálát raktam bele a kötelmiitalba, aki aztán évekig zaklatott.
2021. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Kezdjük azzal, hogy te már nem írsz ki több ilyen kérdést. Máris 1 emberrel kevesebb.
2021. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Láttam pár sorral lejjebb a hasonló kérdést az előbb, de azzal a kérdezővel ellentétben szerintem ezek valós dolgok.
2021. okt. 1. 14:23
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
3 - Ebből most annyi derült ki, hogy te hülyébb vagy, mint a hasonló kérdést feltevő.
2021. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Voldemort.
2021. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tudi333 ***** válasza:
66%
Rám akartak rakni már. Ennek 5 éve. A másik fél azóta is belém van bolondúlva, nem tudom levakarni magamról. 😁 Ez az amatőrizmus...
2021. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Én tettem kötést egy férfira, fiatal voltam még, nem tudtam mi is ez az egész konkrétan. Maximum fél év alatt tönkrement az illető élete, depressziós lett, fogyott vagy 20 kilót, a barátaival megszakította a kapcsolatot. Nélkülem létezni se tudott de ha meg együtt voltunk akkor mindenbe belekötött. Nem járhattam el nélküle, a végén már megvert mert dolgozni akartam menni, állítása szerint megcsalni jártam el.


Mindkettőnk élete rémálom volt.

2021. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%
7 - és ez mind a kötés miatt történt...
2021. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hetesnek. Végül hosszútávon mi lett a férfival? Feloldottad a kötést?


Astronaut, te miért fecsérled itt az időd, ha nem tudsz érdemben hozzaszólni? :)

2021. okt. 1. 15:55
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok. Nagy nehezen sikerült, de nem olyan könnyű feloldani ezeket mint gondolják. Több alkalomra volt szükség, körülbelül az elengedéshez is 4 hónap kellett.

Neki azóta sincsen más kapcsolata, megkeseredett maradat a régen vidám, igazi partyarcból. Sosem lett a régi önmaga teljesen, de én sem.


8as, igen a kötés miatt mivel míg nem kötöttem meg rám se bagózott, volt kb 2 "jó" hónapunk majd kezdődött a terror és leépülés.

2021. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!