Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan aki a gonosz...

Van itt olyan aki a gonosz szolgálatába szeretne állni és sötét mágiát tanulni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
????????
2021. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
:D 😃
2021. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
35%
Jelen!
2021. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Szia,

Aki a gonosz szolgálatába áll az nagy eséllyel pokolra kerül, így érdemes Istennek szolgálni és a jót tenni. Isten áldjon.

2021. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

A fekete és/vagy sötét mágiabonnan ered, hogy az olyan mágia amivel másoknak ártasz. Van olyan sátánista mágia is, ami nem gonosz vagy sötét mágia.

És attól függetlenül, hogy rosszat akarsz valakinek, a sötétség szolgálatába állsz, még nem feltétlen fogsz pokolra kerülni. Ha Jézus tanításait nézzük, akkor ott kezdődik az egész, hogy nincsen pokol, csak menny és reinkarnáció. Ha te hiszel a pokolban, akkor te elismered, hogy Isten akarata volt kivenni a reinkarnáció a bizánci császár keze álltal, a pápát megkerülve, hogy a feleségének piramist építhessen majd. Ha a sötétség szolgálatába is akarsz állni, akkor max újjászületsz.

Egyébként a Sátánizmust nem ajánlom ez esetben, mert az a békés együttélésre épít, érdemesebb valami vallási fanatikus, mágia hívő szektát keresni.

2021. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Néha szoktam itt válaszolni, vagy olvasgatni ebben a témakörben.

Közel 30 éve foglalkozom okkultizmussal.Egészet magam miatt kezdtem el, ezen az úton haladtam végig.Fiatal koromban érdeklődéssel kezdődött az agykontroll, elmekontroll területén.

Nagyon sok könyvet elolvastam kipróbáltam sokféle technikát.majd egyre jobban az okkultizmus spiritizmus kezdett érdekelni.Amit megtanultam az évtizedek alatt, azt mind önmagam szolgálatára fordítottam vissza.

Elsőnek anyagi javakat értem el, majd párkapcsolati és egyéb területen is alkalmaztam amit tanultam.

Már nem Magyarországon élek,igazából a 2000-es évek elején elköltöztem onnan.

Nem szoktam segíteni senkinek, de több ilyen külföldi fórumon is fenn vagyok mint ez, ahol találok hasonló érdeklődési körrel válaszírót, néha elbeszélgetünk, mert tanulni mindenkitől lehet.

Ezt az utat amit én járok, kevesen választják, mert sok lemondással jár, de utána rengeteg haszna és gyümölcse van.Anyagi része az egyik, másik hogy amit akarsz az életben mind elérheted.persze ennek ára is lesz, de ezt mindenki magának vállalja fel.

2021. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

Én legutoljára - néhány hónapon keresztül - 17 éves koromban voltam ilyen "világháborús" hangulatban.


De ennek már kereken 30 éve. Ezt inkább utókamaszkornak hívnám, amikor még keresi az ember önmagát és nem tudja hogyan élje az életét.

2021. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
85%
4-es és ha pokolra szeretnék kerülni? :)
2021. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Grimfox ***** válasza:
84%
A fekete mágus igyekszik a "gonoszt" a szolgálatába állítani, nem pedig ő maga a gonoszt szolgálni. Ha valaki a gonosz szolgálatába áll, az gyakorlatilag vallás, csak egy nem túl pozitív felsőbb erőt követ az illető.
2021. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Klasszikus értelemben nincs olyan, hogy pokolra kerülünk. Először mindenki az Édenbe kerül, ott megtisztulunk, átlátunk mindent, ilyen szörnyű tettek esetén kerülhetünk átmenetileg pokolra vagy akár következő életben egy időre - szellemcsere kíséretében - kerül a lelkünk pokoli kínok alá. Viszont ezeket csak szellemi létünkben tapasztaljuk meg, fizikailag az elménk nem viselné el.
2021. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!