Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 2021. Augusztus végén csinált...

2021. Augusztus végén csinált a mágus szerelmi kötést. A gond az, hogy akit be kellett volna vonzani, az nem foglalkozik velem. Viszont jött egy másik ember, de totál nem az estem. Most mi van ???

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 01:52
1 2
 11/20 anonim válasza:
89%
Sibylla munkája semmit se ér. 1,5 éve én is kértem tőle szerelmi kötést, nem lett eredménye. 135 ezerrel húzott le. Mondta, hogy ne sajnáljam, hogy így alakult, nyugodjak bele, mert az exemmel úgyis felemésztettük volna egymást, ha sikerül a kötés... Én nem anyagi, hanem testi szinten éreztem negatív változást, ezért megkértem őt, hogy törölje le rólam a mágiát, azóta minden jobb lett.
2021. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Ki csinál sikeres kötést egyébként?
2021. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem csinál senki sem sikereset. Az egész arról szól, hogy fizess több százezreket. (kit hogyan lehet átverni) Naiv emberek csináltatnak "kötéseket".


Remélem hamarosan már a túlvilágon leszek. Elegem van mindenből.

Nincsen kiért, miért harcolnom.

Semmim nincs az életemben. (egészség, munka, társ)

2021. nov. 10. 19:45
 14/20 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező és azt gondoltad ha erőszakkal magadhoz láncolsz valakit aki igazából rosszul van tőled, akkor majd hűű de boldog leszel?
2021. nov. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

# 14! Te nem tudhatod a hátteret, miért nem lehet köztünk bármi is. Nincsen rosszul tőlem, és könnyű kívülről ítélkezni.

Valójában nem akartam volna ily módot választani, de már úgyis mind1.

2021. nov. 11. 18:59
 16/20 anonim ***** válasza:
78%

Biztos, hogy a másik személy nem az eseted?

Ezek a dolgok sokszor nem úgy működnek, ahogy te előre eltervezted. Szerelmet akartál, kaphatsz is, csak nem attól, akitől akartad.

2021. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Eddig csak egy randink volt. Szerintem ezt érzi az ember, kihez vonzódik, kivel tud bármit is elképzelni.

Ilyen színvonalat bármikor simán megkapok. 😉 Nem vagyok nagy durranás, de béka sem. Valamint elég nagy a korkülönbség köztünk....

2021. nov. 12. 00:55
 18/20 anonim ***** válasza:
52%
15ös ez csak duma... ha valaki veled akar lenni megoldja. Hidd el nekem. Olyan embert kaptam meg, akire nők ezrei vágynak, és nem hittem hogy kellhetek neki. Mégis együtt vagyunk :-)
2021. nov. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező!

#16 vagyok.

Ha nem megfelelő a megjelenése és a kora a számodra, akkor egy randira sem lett volna kötelező elmenned vele, hiszen ezek előre látható jellemzők.

Nagyon sok lehetőség van, pl. Nincs semmi esély rá, ezért nem sikerül. Csak most nem lehetséges, később talán igen. Történik, de több idő kell hozzá.

A görcsös aggódás semmiképp sem segít.

Ne feledd, egy másik ember életébe akarsz belenyúlni, erőszakkal.

2021. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
56%

Ezek a jósok egyszerű paraziták, a társadalom élősködői. Kihasználják a hiszékeny embereket, vagy pedig ők maguk is téveszmések és a többit beleviszik a saját hülyeségükbe.


Sajnálom, hogy ennyire el vagy keseredve, hogy egy ilyen vérszopónak odaadtad a pénzedet, de valahogy próbálj túllépni ezen és ne ess újra ebbe a hibába.

2021. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!