Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Volt, hogy gúnyt űztek belőled?

Volt, hogy gúnyt űztek belőled?

Figyelt kérdés
Kérdésem azokhoz szólna, akik boszorkányságot, vagy esetleg pogányságot gyakorolnak. Tudom, az ember nem igazán osztja meg másokkal, ha ilyennel foglalkozik, ahogy én sem (mivel egyrészt személyes ügy, másrészt könnyen nevetség tárgyává válhat az ember). De szerintem azért van, amikor csak kitudódik valahogy. Szóval, volt, hogy kigúnyoltak ez miatt? Vagy esetleg elkezdtek veled vitatkozni, hogy milyen hülye vagy, azért amiben hiszel? Stb.

2022. jan. 4. 18:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Tulajdonképpen csak az álmaim szoktak dolgokat előre jelezni. Sokszor nagyon élesen és élethűen, részletgazdagon. Néha megosztom azzal akiről szól, néha el is felejtem. 98%-ban bejön. Különösebben nem izgat. Attól még igaz, hogy azóta tart tőlem és elkerül ahogy tud.
2022. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11-es, ha akarod, írd le, hogy fejlesztetted magad ezen a téren. Érdekel.
2022. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem volt annyira tudatos. Csak azokkal az emberekkel működik akikhez kapcsolódom. Olyat nem tudnék csinálni, hogy Marika néninek megálmodom a jövőjét.


Lefekvés előtt tudatosítom magamban, hogy tisztán szeretnék látni. Meg akarom tudni az okát egy bizonyos dolognak. ( Ilyen volt egy hirtelen szakítás) Majd jött a jelenet ahogy megöleli a kocsija mellett a nőt , hosszú barna haj, sötétszemek, átlagos alkat. Majd eltelt két hét és láttam őket tényleg ölelkezni a kocsija mellett. ( Egyik exemről szerettem volna megtudni, milyen indokkal szakított, mert nem mondta el). Ekkor ijedtem meg először saját magamtól. - Ez a technika akkor hatásos ha egy adott dolgot szeretnék konkrétan megtudni.


A másik mikor nem tudatos, de már legalább 2 hónapja nem álmodtam akkor tudom, hogy egy olyan álom jön ami a jövőben bekövetkezendő eseményt jelez előre. Ez lehet pozitív vagy negatív. Vagy úgy álmodom meg, hogy kívülről látom, vagy úgy álmodom meg, hogy a saját szememmel látom és élem át. Ilyenkor nem tudom ki lehet az alany, de legkésőbb 1 hónapon belül megtudom, kinek láttam a lehetséges jövőjét. Volt mikor álmomban szavakat láttam, hallottam. Aztán kinyomoztam, hogy mi lehet ez. Volt mikor egy vendéglátóhely neve volt az, ami a közelben van. Volt mikor emellé az adat mellé , álmomban hallottam időpontot, dátumot. Egyszer elmentem arra a helyre az adott napon, időben. Ott volt az apám, akit már 10 éve nem láttam. Kerestem, kutattam de nem értem el sehogyan sem. Így tudtam vele rendezni a korábbi konfliktusainkat. Rengeteg ilyen történetem van. De nem merem megosztani senkivel, mivel a többség bolondnak néz.:)

2022. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

13 ugyan ez, de én élethelyzeteket hozok így létre pl milyen a háború? Milyen érzés ez vagy az. Pl madár vagy hal élete.

Mind ezt csak azért írom, mert amit technikának mondasz az működik.

2022. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%

13-as, köszi a választ.

Richard Webster: Asztrálutazás könyvét olvasva, ott is csak ilyen egyszerűen működik a technika. Teljesen ellazulva (félálomban) tudatosítod hogy ki akarsz lépni a testedből, aztán ez előbb-utóbb megtörténik.

Ajánlom mindenkinek ezt a könyvet is: Szvámi Ráma: Élet a Himalája mestereivel. Ez nem technikákat ír le, de rengeteg megdöbbentő dolog van benne. Nagyobb könyvtárakban megvan.

2022. jan. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
34%

Egyszer az egyik osztálytársam tesin (semmin nem csináltunk aznap) rám dobott egy poloskát (rettegek a poloskáktól), miközben tanultam. Nevetett rajztam, aztán laza bocsit hessegetett, hirtelen ötlet volt, viccesnek tartotta. Másik előző iskolámban egy tényleg rosszat akaró baromarc kergetett már meg egy döggel órán. Akkoriban, ha panaszt teszek se történik semmi, hiszen a tanár orra előtt zajlott, a teremben rohangáltam körbe, mint egy hülye (akit üldöznek, és nem láthatatlan üldöző)! Erre a tanár engem szidott, de úgy, hogy... azt nem írom. Szóval amikor másodjára történt hasonló, hogy a félelmemmel játszottak, nos igen intenzíven átkoztam a lányt magamban, igencsak éles tekintettel párosítva.


Ki tudja, talán a karma, talán tényleg bevált az átkozódás vagy erőteljesen játszottak az energiák, ugyanis nem telt el 20 hosszú másodperc, a lány kvázi a levegőben, a semmitől esett úgy, hogy egy gépbe beütötte az arcát és kitört a foga (haza is ment, fogorvost kellett keresnie).


20/l

2022. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Rengetegszer.

Nagyon mókás jelenség. Sokszor beszállok én is.


Rengetegszer próbáltak vitatkozni, és amikor sikerült, mindig az volt a vége, hogy igazat adtak nekem.


Én semmiben sem hiszek, annál már érettebb vagyok.

2022. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!