Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Volt, hogy gúnyt űztek belőled?

Volt, hogy gúnyt űztek belőled?

Figyelt kérdés
Kérdésem azokhoz szólna, akik boszorkányságot, vagy esetleg pogányságot gyakorolnak. Tudom, az ember nem igazán osztja meg másokkal, ha ilyennel foglalkozik, ahogy én sem (mivel egyrészt személyes ügy, másrészt könnyen nevetség tárgyává válhat az ember). De szerintem azért van, amikor csak kitudódik valahogy. Szóval, volt, hogy kigúnyoltak ez miatt? Vagy esetleg elkezdtek veled vitatkozni, hogy milyen hülye vagy, azért amiben hiszel? Stb.

2022. jan. 4. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem történt velem ilyen (még). De ha lenne is, erősebb bennem a meggyőződés, mint mások véleménye. Úgyhogy max egy f*ck you- t érdemelne a szituáció.
2022. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Grimfox ***** válasza:
81%
Csak online volt gúnyolódással tapasztalatom, élőben csak vitába keveredtem egy régi barátommal, aki akkor még meggyőződéses materialista volt. Aztán ez a viták során(nem veszekedtünk, kultúrált beszélgetések sorozata volt), lassan meggyőzte saját magát, hogy mégiscsak kell legyen valami, és nekiállt a kutatásnak saját maga. A másik kemény dió nagymamám, ő még mindig materialista, de azt elismeri, hogy vannak, akik képesek olyasmire, amit nem ért.
2022. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%

Hogy ne! Kiből nem?

De a "vagy esetleg pogányságot gyakorolnak." részt nem tudom egyeztetni a boszorkánysaggal/ wiccával.

Az nekem 404 sintax error.

A hitem miatt nem kihasználható voltam még jóhiszemű... Kevesen bszakidtak emiatt, de azok tudod "ha nem megy ésszel akkor majd erővel" diplomáciai ráhatásban részesültek.

2022. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
# Vallhalla! HAUH!!!
2022. jan. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Grimfox ***** válasza:
4. einherjar-nak készülsz?
2022. jan. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Tizenéveseknél jellemző a gúnyolódás. Később már inkább nevetséges vagy az átlagemberek szemében.
2022. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%

Az átlag emberek szemében… akkor olyannal még nem találkoztam. Lehet ésszel e ész nélkül csipkelődni, ércelődni.

Valóban a gyerekek kegyetlenek benne. De ez nem kortól függ. Ha kiderül a híres, furcsának tartanak kibeszélni kiközösítenek, S páran is ércelődnek rajta. Te mint sértett fél dondhetsz, hogy hogyan kezeled besertődsz mint egy gyerek a gyerekes viselkedésen vagy röhögsz rajta vagy ignorálod. Gyermekként másképp reagálsz de felnőtt fejjel megoldást találhatsz magad is. Ahhoz hogy furának tartsanak nem kell a kor. Ahhoz hogy kinézzenek kvára nem számít hogy mennyi idős. Furának tart, másnak, emiatt nem átlagosnak ezért megvet, vagy saját kicsinyességét rajtad próbálja emelni. Mert teszi, beszél róla, hogy elérje célját. Hogy tábora legyen kiknek hozzá hasonló a gondolata.

Magyarul pletyka születik.

2022. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

7-es, akkor pontosítok: a gyerekek szemtől-szembe gúnyolódnak veled, míg a felnőttek inkább a hátad mögött.


Szóval kérdező, ha bizonyos téren nem tartozol a társadalom főáramlatába, akkor jobb ha erről szinte senki nem tud. Engem is érdekel a mágia, meg az újpogányság stb., de nem beszélek róla senkinek. A sok "hozzáértőtől" úgyse sok támogatást kapnák.

2022. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Volt párom a vége fele a kapcsolatunknak már bolondnak nézett. Úgy lett vége, hogy megálmodtam, hogy autóbalesetet fog szenvedni. Nem akartam elengedni aznap a haverokkal. Aztán szakított velem. Haverja vezette a kocsit, ő ült mellette. Hátulról beléjük jöttek. Szerencsére könnyebb sérülésekkel megúszták. Viszont azóta fél tőlem és mindenhonnan letiltott, hogy boszorkány vagyok és hagyjam békén.:/
2022. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
9-es, elhiszem hogy így történt, de attól még nem kell valakinek boszinak lennie. Sőt akik nem foglalkoznak az okkultizmussal, azok is időnként megálmodnak vagy meglátnak dolgokat előre. Annyit viszont te is megerősítesz, hogy jobb ha a legközelebbi hozzátartozók se tudják, hogy mivel foglalkozol (-unk).
2022. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!