Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki az aki tud ténylegesen...

Ki az aki tud ténylegesen telekinézni?

Figyelt kérdés
Kérlek csak olyan írjon aki tud és felvenné velem a kapcsolatot. Köszönöm

2022. jan. 5. 12:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

9 igen, mert ez gcire nem varázslat, hanem fizika, vagyis trükk.

"utána meg téglákat fog emelgetni", persze kézzel. Emiatt kellet volna kipróbálni nagyokos. A spiritisztáknak ez viszont kjó! gyakorolja a ""telekinézist"", és emellet javítja a koncenrációt, a fókuszt.

De igen ez működik és olyan, a spirituális nem az okát ismeri csak gondolja, hogy megy és valamiért megy. A racionális tudhatja az okát ha nem ragad le az okozatnál. Ellenben a tagadó, szrt se tud. Információi vannak, azoktól kik nyitottak voltak s érdekelték őket az okok az okozatra. De saját 'valós' tudása nincs.

A videó nem kamu, s rendes normális tagadóhoz való hozzáállásra bíztatlak, hogy használd a kis fejed, s tedd fel a bszott nehéz kérdést.

Ha nem kamu, akkor hogy a fszomba lenne képes egy papírfecni a búra alatt forogni egy tűn?

2022. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Minden energia. Mindennek megvan a saját energiája: egy ceruzának, radírnak, edényeknek, víznek...bárminek. Ahogy nekünk, embereknek is van auránk és energiánk. Ha az ember megtanulja az agyával irányítani a saját energiáját és fókuszálni tud arra amit elszeretne érni, bizony lehetséges a telekinézés. Én így fogalmaztam meg magamnak: A telekinézés nem más mint az emberi energia összekapcsolódása más energiával. Ha az emberi energia erősebb, akkor elérhetjük, hogy az adott tárgy úgy mozogjon ahogy mi elképzeljük. Három dolog nagyon fontos hozzá: HIT / AKARAT / KITARTÁS
2022. jan. 8. 13:54
 13/20 A kérdező kommentje:

Mellékes infó : Sose görcsölj rá nagyon, mert akkor nem lesz eredménye

és gyakorolj sokat, minden nap amikor csak van szabadidőd.

2022. jan. 8. 14:00
 14/20 anonim ***** válasza:
Szép megfogalmazás.
2022. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nincs ilyen képessége az embereknek.


Egy video semmit se bizonyít, 100 féle módon lehet trükközni.

2022. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem erről a témáról mindig ez jut az eszembe:


[link]


Bár ez a csávó a videóban pont a lényeget nem mondja el/nem mutatja meg, csak pofázik.

2022. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Aki csak videóban mutatja meg, az tényleg kamus, de ha élőben is látod tőle, akkor tudod megállapítani, hogy igaz e vagy sem

nekem az a célom hogy ha sikerül elsajátítanom ezt a "képességet" h az emberek hidejenk benne utána

2022. jan. 8. 23:54
 18/20 anonim ***** válasza:

Jól van hó leadás

Ha meg ho közelébe teszed ugyan úgy forgatnak indul.


Mi a fszért kérésének arra magyarázatot ami van. A test hőt termel S ezek az apró aztok könnyebben veszik fel azt

Elég ha a két tenyered egymás felé fordítod 15-20 cm távolságra S lefogadom H pár percen belül hőt fogsz érezni.

Ugyanakkor a magnesseség is bejárhat...


Nevezhetjük energiának, azt ami van de az esetek többségében van racionális magyarázat rá. De #15 úgy látszik nem vagy kifejezetten válaszkereső, kísérletező típus. Nem baj, csak engem zavar.

Nyilván emiatt a telekinézis igazából a papirnál meg az aludoboznál kb meg is áll forog és gurul...hű+ha. És

Egy spirituális beállítottságú embernek ez siker, valamint remény forrás. Engem meg érdekel, hogy mégis mi a tköm mozgatja?


Mondjuk én előbb próbáltam ki mint hogy láttam volna a videót, kihívás volt annó, hogy "képes vagy e a tudatoddal megmozgatni ezt?"

És simán. Aztán elgondolkodtam, hogy ez ha valós akkor valós/racionális magyarázattal is kell rendelkeznie. Kb ez a sztori.

Mondom próbáld ki. Csak azt az egyet S figyeld meg, hogy mi indítja el a tudat a hő, vagy a magnesseség? Szerintem egész fsza buli ezekkel szórakozni. Jobb idő elbszas mint a neten szörfözni...

2022. jan. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Még középiskolás koromban láttam a linkelthez hasonló videót mint az üvegbúra alatt gúlát forgatós. Ki akartam próbálni, hogy nekem is megy-e. Pár nap gyakorlás után egy dugóba szúrt tű hegyén lévő alufólia propellert már meg tudtam pörgetni egy befőttesüveg alatt. Aztán másik irányba is ment a forgatás már, irányt is tudtam váltani. Meg cérnára kötött ceruzával is ment.

De aztán valahogy elmúlt az érdeklődésem, és nem foglalkoztam vele tovább. Pedig érdekes lett volna megnézni mekkora tárgyakkal lehet megcsinálni.

Mindenesetre nem tűnt nehéznek, csak koncentrálás és összpontosítás kellett hozzá.

2022. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 SZücsöm ***** válasza:

11 Ha az 5 ösnek írtad hogy nem kamu:

De a 3as hszben linkelt videó bizony Fake. Az a baj hogy a belinkelt videó nem az eredeti hanem csak egy magyar copy paste.


Én konkrétan láttam az eredeti 2000 valahányas feltöltésű videót jó pár éve és maga a feltöltő a videó leírásában linkelte hogy hogyan készítette a videót.


Gondolkozz vajon az a sámli minek kellett a padló és a psywheel közé?


Asztalon kényelmesebb lett volna csinálni hisz nem kell feleslegesen térdelnie, és igazából semmivel se hitelesebb egy sámlin elkészíteni a videót mint egy asztalon.


Ha viszont kivette volna a sámlit a képből akkor semmivel se kellett volna jobban lehajolni hisz már alapból térdelt tehát nem kényelmi okokból használta a sámlit, viszont a sámli nélkül sokkal hitelesebbnek tűnne a videó mert nehezebb lenne egy csalás tényét eltakarni.


Az se véletlen hogy 2 láb majdnem mindig kint van a képernyőből, kivéve amikor jó bűvészhez méltóan bemutatja a közönségnek hogy "nincs turpisság".


És pont a lábakban volt a trükk. Konkrétan üregesre lettek fúrva és egy cső volt bennük felvezetve amiben levegő mozgott gombnyomásra.


Igen az se véletlen hogy egy kéz kilóg a néző látóteréből. Mert azzal nyomkodta a gombot, hogy mikor merre mozogjon a levegő és ezáltal a psywheel.


És a legjobb az egészben hogy a az EREDETI videó még csak nem is megtévesztésből lett felrakva hisz a leírásban már a legelején ott volt a hapsi saját honlapja ahol bemutatta hogyan csinálta a videót és asszem arról is írt hogy miért készítette.


Persze a másolatokba ez már nem szerepelt.


Próbáltam megkeresni youtubeon a videót hogy linkelhessem ide de sajnos csak egy másik copy paste-et találtam angolul ahol a leírásban is jelezve van hogy "lopott" tartalom.



Amúgy meg ha búra alatt működne tudatosan, akaratlagosan a telekinézis, akkor csak egy kérdésem van.


A tudomány miért nem tud róla? Egy olyan jelenségről beszélünk aminek a bizonyításához csak működő látószervvel kell rendelkeznie a kutató/megfigyelőnek, és egy telekinézisre képes egyed kell hozzá, + pár forintnyi anyagi tárgy. Pohár, fogpiszkáló, radír, alufólia.


Majdnem 8 milliárd emberből egy sincs aki képes a telekinézisre és úgy dönt hogy akkor "én most híres leszek beírom magam a történelem könyvekbe és bezsebelek egy kis pénz tv szereplésekkel, minimális erőkifejtéssel"?


Ezt csakis akkor tudom elképzelni ha nem létezik a telekinézis, vagy ha annyira gyenge hogy még egy alufólia fecnit se képes AKARATLAGOSAN IRÁNYÍTOTTAN megmozdítani vagy ha csak 1-2 ember képes rá.


Viszont a gyk-s válaszokból kiindulva nem 1-2 ember képes rá... tehát hol marad a tudományos iratokból a közlés?

2022. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!