Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért élek rossz körülmények...

Miért élek rossz körülmények között?

Figyelt kérdés

Ez karmikus lehet rontás Vagy a kettő nemugyanazt jelent?

Próbálok menekülni ebből de sikertelen

Mi a különbség a karmikus és a rontás között?


2022. jan. 17. 17:17
 1/9 Grimfox ***** válasza:
63%
A karmát te okozod magadnak. A rontást valaki más okozza. A karma természetes jelenség, ok-okozati összefüggés. A rontás egy mesterséges hatás, amit valaki rosszindulatból hoz létre.
2022. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Sose értettem azokat, akik külső tényezőkre fogják a saját nyomorúságukat, már bocsánat. Biztos vagyok benne, hogy le fognak pontozni, de hátha valakinek tudok segíteni.

Nem hiszek a rontásokban, átkokban, ezoterikus hülyeségekben, igyekszem pozitívan állni az élethez, a szép oldalát nézni, és lám, tök jó életem van. Nem attól függ a te boldogságod, hogy mások mit mondanak neked vagy hogy milyen átkot mond rád valaki.

A saját boldogságod csak is tőled függ. Sírsz, és nem csinálsz semmit, nem lesz jobb, csak akkor, ha teszel érte. Felállsz, elhatározod, hogy változtatsz az életeden, és próbálod az élet napos oldalát nézni.

2022. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Ok-okozat minden szinten.

A gondolataid és az érzelmeid következményei a cselekedeteid,a cselekedeteidé az élethelyzet amiben vagy. Általában az ember csapong,nem összpontosított,ezért inkább helyes azt mondani hogy a személyes elméje rabja és nem fordítva.

A gondolaturalás,minden valamire való spirituális iskola alaptétele. Ha bármilyen változást akarsz,úgy gondolom hogy ezt nem kerülheted ki.

2022. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es Azért nem érted, mert nem voltál még olyan szituációban amikor elveszítetted életed felett az irányítást. Amikor ez valakivel megtörténik, megérted hogy mindenkinek van gyenge pontja és pillanatok alatt a kis világunk és az életről alkotott eddigi képünk össze tud omlani. Van az elmélet, és van a kőkemény valóság ami szerencsés esetben mindig találkozik... De van amikor nem.
2022. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

#2-es vagyok.

Tény, hogy még nem voltam olyan nagy szarban, hogy kicsússzon a kezem közül az irányítás. Ennek az is oka, hogy mindent nagyon szoros pórázon tartok, mert utálom, ha valamit nem látok át, nem tudom kiszámolni, hogy mi fog történni.

Ugyanakkor azt mondom, hogy ülni, és a karmát, átkot, a nyavalya tudja mit hibáztatni a helyzetemért teljesen felesleges, és csak időpocsékolás. Fel kell állni, segítséget kérni, és menni tovább szépen lassan, óvatosan, kis lépésekben. Minden helyzetből van kiút, csak el kell indulni az irányába.

Erre gondoltam a hozzászólásomban, hogy nem az ezoterikus nyavalyáktól kell várni a csodát, és a boldogságot. Tenni kell érte, és akkor be fog válni. Mivel nem hiszek ezekben, nincsenek hatással az életemre, így jobban irányítás alatt tudom tartani.

2022. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Probalkozz a manifesztàcióval.
2022. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Én meg a 4-es. Az élet egy full random dolog. Nem tudsz mindent irányítás alatt tartani. Persze, értem amit mondasz hogy tenni kell a dolgokért, de ez sokkal komplexebb történet annál.
2022. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit tettél/teszel azért, hogy körülményeid pozitív irányba változzanak?

Semmittevéssel ne várj változást.

2022. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Attila50 válasza:

2-es

Több karma van .

Van ami eleve adott .

Hol,kinek,minek születsz,milyen egészségi állapotban ...stb.

Viszont vannak olyanok amiket menet közben szerzel jót,vagy rosszat.

Pl. amikor ér valami kellemetlen reagálhat negatívan,aminek következtében további rossz fog érni. Vagy pozítivan ami jó visszahatást hoz. Ez is karma ugye.

TE a második vagy úgy látom👍

2022. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!