Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom eladni a lelkem?

Hogyan tudom eladni a lelkem?

Figyelt kérdés
Szeretném eladni a lelkem örök életért és fiatalságért. Hogyan tudom?

2022. jan. 18. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A lelkedet nem tudod eladni, helyette felajánlhatsz mást.
2022. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Attila50 válasza:

Ebben a testben nem leszel örök életű,így fiatal pláne nem.

Aki igazából vagy annak a léte meg örök .

2022. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%

Itt vagyok.

Mondjuk ez nem éppen így működik, de megoldható.

Örök életed csak is és kizárólag Jézus Krisztusban lehet.

Örök fiatal pedig akkor maradhatsz, ha fiatalon meghalsz, de ha önként vetsz véget az életednek, akkor már nem vagy Jézus Krisztusban. Viszont Krisztusban meg van az örök életed és így a reményed is megmaradhat arra, hogy a jövőben örökre fiatal maradhass.

A lelkedet pedig nem azért nem veszik meg, mert értéktelen. Tévedés! Olyan felbecsülhetetlen értéke van, hogy azt nem tudod eladni, legfeljebb elajándékozni. Te magad vagy a lélek. A lélek pedig ugyanabból az ,,anyagból" áll, mint Isten. Isten pedig megvette a lelkedet Krisztus keresztre feszítése árán. Ezzel együtt te szabadságot nyertél és lehetőséget arra, hogy szabadon dönts. Eldöntheted, hogy hiszel-e az áldozatban, amit Krisztus meghozott érted vagy pedig sem.

Ha nem hiszel, akkor az a te dolgod és sóvároghatsz a fentebb említett örök élet és fiatalság után. Ha hiszel, akkor pedig rá kell hogy jöjj, hogy az örök élet és az örök fiatalság tulajdonképpen hasztalan, hiszen úgy sosem találkozhatnál azzal, akinek az életedet köszönheted.

Isten nem azt adja, amit szeretnénk, hanem azt, amire szükségünk van. Igaz, idegesítő mindez, de idővel megérted, hogy hasznosabb, mint a saját önző kívánságaid.

2022. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!