Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet eladni a lelkem és...

Hogy lehet eladni a lelkem és kívánságokat kapni érte vagy ez hogy megy csak egyet vagy többet is kívánhatok?

Figyelt kérdés
Van ennek valami valóság alapja hogy működik ez a sátánnak adom el a lelkem vagy másnak is el lehet ?

#kívánság #lélekeladás
2016. jan. 30. 18:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%

Olvasd el sokszor, hogy megértsd a lényegét!


Most van kedvem írni, de nem szoktam minden ilyen kérdéshez válaszolni.

Több évtizede foglalkozom ezzel a témával.gondolkodtam hogy röviden vagy hosszabban írjak neked erről, de kifejtem, hogy megértsd, és a többi magadfajta amatőr próbálkozó is, hogy ez nem úgy megy mint a filmekben, teljesen más, és sokkal nehezebb!

Még mielőtt valaki jönne azzal hogy ez nem megy, meg mese, annak írnám sok embert ismerek, aki nagyon gazdag lett, vagy egyéb dolgai teljesültek, amit kért, persze ezért ő is adott valamit!

Már csak ahhoz, hogy te nekikezdj az előkészületekhez, több évnyi tudásfelhalmozás kellene, amit csak ilyen jellegű könyvek elolvasásával tudsz megszerezni.

De az első probléma ott kezdődik, hol is találsz a témába vágó könyveket, és azok valóban olyan szerző által írott könyvek, akik értenek a témához.

Ezt megint csak az dönti el, ha már járatos vagy a témában, és az elolvasott tartalmat meg tudod ítélni, vagy esetleg kiprobálás után a gyakorlatból győződsz meg, hogy jó úton jársz-e.

Amivel te akarsz foglalkozni az okkultizmus egy ága.

Elsőnek az okkultizmus és teozófia tárgykörében kéne olvasgatnod, majd a mágia fajtái és gyakorlati útmutatásai jöhetnének.

Mire ezeken túlvagy és érted is, ami le van írva, esetleg kiprobáltál dolgokat, eltelik vagy 3-4 év, és még sehol nem vagy.

SEHOL!

Épp hogy ráléptél az útra, amit az okkultizmusban a tanítvány ösvényének hívnak.

Ezt egyedül kell végigjárnod, az iránymutatásban kapsz segítséget, ha kéred a megfelelő időben, de a tanulásban NEM!

Erre az időre már eldől hogy tetteid és gondolataid, érzéseid milyen irányt vesznek az életben, hogy viszonyulsz a külvilághoz és magadhoz a megszerzett tudás által.

Itt dől el az irányvonal, amit választás lehetőségének hívnak.

Megelőzi egy vagy több próbatétel, amit a sors/életed ad, miután átélted ezeket és kiértékelted a tetteid, gondolataid, érzéseid irányvonalát, már tudni fogod milyen minőséget választasz az okkultizmusban!

A mágia alapja a vérmágia.

Talán ez lesz az első, amivel megismerkedsz tanulási szinten.

Ennek elsajátítása, megértése több év.

Gyakorlati haszna felbecsülhetetlen, alapja mindenféle mágikus irányvonalnak.

Megjegyzem az egyesek által FEHÉR MÁGIÁNAK is ez az alapja, ezért nem szokott sikerülni semmilyen női magazinos gyertyagyújtogatós hókuszpókusz, mert annak, amit leírnak ilyen szennylapokban, semmi köze az igazi tudáshoz.

Én az alsóbb szintű mágia alapjait ismertetem itt, van egy felsőbb szintű, annak megismerése több életet is igénybe vehet egy adott reinkarnációs ciklusban, aki ismeri, az meg is őrzi magának, mert ez a tudás belülről fakad, már nem könyvekből elsajátítható.

Mire a vérmágia szertartásrendszerében is kiigazodsz, érted a működését, gyakorlatban is tudo használni, 6-8 év is eltelhet.

Érted?6-8 év!!!

Nem egyből fog ez mennyi amit te kérdeztél, hidd el.!

Mivel erre az időre már irányvonalad van, hogy melyik ösvényt járod, szintén egy okkultista szóhasználattal élve, a soron következő mágikus ágak közül már nem fogsz mindent elsajátítani, csak azt, ami a lelked színezetéhez igazodik.

A vérmágia tanulása közben meg kell ismerkedned a ceremonális mágiával is, de ez szintén egy külön témakör kell hogy legyen, mert összetett és bonyolult, itt már számít a mágia színezete.

A ceremonális mágia után az invokációs mágia jön.

Itt van az amit te kérdeztél, de csak egy piciny része a démonmágia, pontosabban invokálás/démonidézés.

A fehér mágia ezen szakaszában a teurgia lép elő, amit angyali mágiának, vagy angyalidézésnek hívnak.

Erre a tudásra ha egyáltalán el tudod sajátítani, rengeteg évet kell áldoznod, de ha ezen is túl vagy akkor fogod megérteni azt, amit feljebb írtam, ehhez évtizedek kellenek, és nem egy kérdés kiírása egy ilyen oldalra.

Akkor egy kis ízelítő, hogy mit is akarsz te csinálni.

De dióhéjban és szándékosan nem írok le dolgokat, nehogy egyszer valakinek az én írásom nyomán megfelelő tanulás hiányában ez sikerüljön!

A mágia gyakorlása mindig időszakokhoz és testi ritmusokhoz kötött.

Ezt a rendszert a bolygók állása, a hold földhöz és más bolygókhoz való hatása irányítja.

Minden földi órára egy adott bolygó hatás és egy bizonyos holdhatás hat.

A legfontosabb dolog, ennek a résznek a megállapítása, ha ez megvan, akkor tudnod kell, mekkora lényt fogsz invokálni.

Ott is van rang.

nem mindegy hogy egy fejedelemséget,uradalmasságot, vagy egy szolgát idézel.

Más és más dolgokban tud segíteni egy egy lény.

Ahhoz hogy te tudd, melyik lényt akarod a földi szférához kötni, és itt segítséget kérni tőle, az invokációs mágia bizonyos részeivel tisztában kell lenned.

Ha megvan az időpont, kiszámítottál mindent, akkor jön a konkrét lény neve, rangja.

Az invokáláshoz kell a pecsétje.

Ezt ha tudod egy megfelelő pentagramma felrajzolása kell, betartva minden előírást.

De azt ne feledd, nem csak hívó pecsét kell, hanem elengedő pecsét is, ezt nem fogod csak úgy megtalálni.

Ha megvannak a pecsétek, akkor jön a legnehezebb része az egész folyamatnak.

Ugye ezen mágikus rituálékat bizonyos ókori birodalmak a tökélyre fejlesztettek, pl a sumér, babilóni,egyiptomi.

Bizonyos démon lények megidézéséhez valamelyik ókori nyelven kell az invokációs szöveget elmondani.

Ezt honnan fogod te előszedni??

Nagyon ritka egy holt nyelveket ismerő ember.

És jöhet a mai kor emberének talán a legbrutálisabbnak tűnő rész az áldozati mágia.

Ami a vérmágia egyik része.

Megvan hogy melyik lénynek milyen áldozat kell, ezt a felajánlónak kell elkészíteni, értsd magyarul feláldozni!!!

Az áldozati hús mellé füstölő is kell, hiszen az állati áldozat és növényi áldozat így alkot egy teljes egészet.

Szóval lenne még pár dolog de meghaladja szerintem a te megértő képességeidet.

Ez egy kis rész az egésznak.

Ne feledd ez egy alsó szintű mágia.Ezt meglehet tanulni egy adott földi leszületés alatt, de sok embernek az adott életébe is kerül.

Mire elsajátatja a tudást, lehet meg sem éri hogy használni tudja.

Remélem te és ai magadfajta tteni emberek látják, ez nem úgy megy, hogy te felteszed kérdésben és jön a válasz, majd pár perc múlva már meg is tudod csinálni.

Akit érdekel a téma olvassa el jó sokszor, és még többször, mert ennek a megértéséhez és megtanulásához hosszú évtizedek kellenek.

2016. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy valaha is kivitelezhető lenne számodra ez az opció.
2016. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
2016. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
21%

Igen, egy régebbi regről írtam még azokat a sorokat.

Ahogy akkor is, most is kiemelném, direkt sok dolgot le sem írtam,hogy ne legyen olyan, aki ezt elolvassa, meg tudja csinálni.

már a felkészüléshez is rengeteg idő kellene, de a miérteket is érteni kell hozzá, különben semmi nem lesz belőle.

Aki csak érdeklődik a téma felől, annak ez elég lesz, hogy megértse, ezt soha az életében nem fogja megcsinálni, és ebben senki nem fog segíteni.

2016. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos nem sok írásomat másoltam ki innen, pedig pár kérdéshez írtam.

Az más kérdés, hogy ezekből mit értett meg az, aki kérdezte.

2016. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem másolok be hosszú sorokat, mint az elődöm, de szerintem nem is kell feleslegesen tépni a számat. Nem fog sikerülni, mert nem előnyös az üzlet. Nincs meg benned az x-faktor.
2016. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Nehogy már te is bevedd, hogy az eladást egy varázsmágiát mormolva kell megpecsételni, és a kívánságok sem úgy működnek, mint a dragon ball-ban. A lelkedet nem tudod eladni, ha a vallásokat nézzük. Nem. Az idővel tudsz alkudni, és az a lényeg, hogy mennyire kifizetendő a másik fél számára ez az üzlet. A démonalku megkötéséhez kell valami plusz, amit nem lehet csak úgy elmondani. Ez valami olyasmi, ami nincs meg benned, mert akkor nem tetted volna fel a kérdést se. Egy démonnak a te lelked semmit se ér. Nincs meg benned a sötétség, vagy az a plusz, ami hatással van mások sorsára is.
2016. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos nem vagy elég meghatározó személyiség, így értéktelen az üzlet. Talán próbálj meg alkudni az isteneddel.
2016. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

"Az idővel tudsz alkudni, és az a lényeg, hogy mennyire kifizetendő a másik fél számára ez az üzlet. A démonalku megkötéséhez kell valami plusz, amit nem lehet csak úgy elmondani. Ez valami olyasmi, ami nincs meg benned, mert akkor nem tetted volna fel a kérdést se. "


trollkondás!


Közel jársz az igazsághoz.

De még ha tudsz is valamit, tudatlannak, ne adj ki infót, semmi értelme.

2016. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Próba szerencse.
2016. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!